Kategoriler
Rehberler

Android: Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak

Android‘li akıllı telefonlarda Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak için kullanabileceğiniz birkaç uygulamayı ele alacağız. Android işletim sistemli akıllı telefonların arka yüzde bulunan ana kameralarına çoğunlukla bir flaş eşlik ediyor ve düşük ışık koşullarında daha iyi fotoğraflar çekilebiliyor. Fakat ön yüzde -bir iki istisna akıllı telefon modeli haricinde- flaş göremiyoruz. Bu da yetersiz aydınlatma koşullarında çekilen selfie’lerin görüntü kalitesine olumsuz etki ediyor. Ele alacağımız uygulamalar Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak için kullanılabiliyor.

Android: Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak

Snapchat

Android Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak 1

Popüler sosyal ağ uygulaması Snapchat’te yer alan low-light camera modu ile yetersiz aydınlatma koşullarında ve geceleri başarılı selfie’ler çekebiliyorsunuz.

Snapchat
Snapchat
Developer: Snap Inc
Price: Free

BestMe Selfie Camera

Android Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak 2

Uygulama ile selfie fotoğraflarınızda değişiklikler yaparak sosyal ağ profillerinizi güncelleyebiliyorsunuz. Araç karanlık görünen selfie çekimlerinizi daha parlak bir hale dönüştürebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları
BestMe Selfie Camera
BestMe Selfie Camera
Developer: RILEY CILLIAN
Price: Free+

FaceLIGHT Selfie Selfies Flash

Android Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak 3

Gece çektiğiniz selfie’ler bulanık mı görünüyor? Instagram videolarınızda karanlıkta kayboluyor musunuz? Bizler de aynı dertlerden muzdaribiz. faceLIGHT uygulaması bu noktada devreye giriyor. Ekranda beyaz parlak bir arayüz oluşturarak ön kameranız için bir flaş etkisi yaratıyor ve daha iyi selfie’ler yakalayabiliyorsunuz.

The app was not found in the store. 🙁

Night Selfie Camera

Android Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak 4

Night Selfie Camera uygulamasıyla düşük ışık koşullarında başarılı selfie’ler çekebiliyorsunuz. Uygulama bu karelerde olması beklenen gürültüyü büyük oranda ortadan kaldırabiliyor.

Night Camera

Android Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak 5

Android’li akıllı telefonunuzla düşük ışık koşullarında ve geceleri daha başarılı özçekimler elde etmek için kullanabileceğiniz bir diğer başarılı çözüm de Night Camera.

Night Camera
Night Camera
Developer: Almalence
Price: Free