Kategoriler
Apps & Oyunlar

Snapchat: Ghost Mode / Hayalet Modu Nasıl Etkinleştirilir?

Snapchat uygulamasında Ghost Mode / Hayalet Modu özelliğini etkinleştirmek için izlemeniz gereken aşamalara değineceğiz. Snapchat konum ile ilgili benzersiz şeyler yapıyor. Hikayeleriniz için size mükemmel filtreler sunmak üzere konumunuzu kullanıyor. Snapchat geçtiğimiz günlerde arkadaşlarınızın hikayelerini bulunduğunuz yere göre görüntülemenizi sağlayan yeni bir özellik ekledi. Varsayılan olarak tüm hikayeleriniz coğrafi olarak etiketlenmiş oluyor. Popüler bir hikaye varsa, harita üzerinde gösteriliyor. Haritayı çevrenizdeki popüler hikayeleri bulmak ve görmek için kullanabiliyorsunuz. Elbette bu özellik gizlilik ayarlarınıza tabi. Snapchat‘ta Ghost Mode / Hayalet Modu özelliğini devreye alabilir ve mevcut konumunuzu harita dışında tutabilirsiniz.

Snapchat puanı nedir ve Snapchat puano nasıl artar?

Snapchat: Ghost Mode / Hayalet Modu Nasıl Etkinleştirilir?

Haritayı görüntülemek için Snapchat’i açın ve Stories / Hikayeler ekranına erişmek için sola doğru kaydırma hareketi yapın. Bu ekranda pinch to zoom out (fotoğraflarda uzaklaştırma için kullandığımız hareket) hareketi yapın ve yanlışlıkla bir hikaye veya önerilen bir hesaba dokunmadığınızdan emin olun. Harita ekranına yönlendirileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları

Yakındaki popüler hikayeler için haritada mavi işaretleyicileri göreceksiniz, ancak gönderenle arkadaş olmadığınız sürece bunları göremiyorsunuz.

Snapchat Ghost Mode Hayalet Modu Nasıl Etkinleştirilir 1

Uygulamada hayalet modunu etkinleştirmek için harita arayüzünde sağ üst kısımda bulunan dişli çark simgeli butona dokunun. Karşınıza gelen menüde yer alan Ghost mode anahtarını aktive edin. Artık Snapchat’i kullanırken mevcut konumunuz gizli tutulacak ve başkaları tarafından görülemeyecektir.

Snapchat Ghost Mode Hayalet Modu Nasıl Etkinleştirilir 2

Hayalet modunu etkinleştirdiğiniz zaman avatarınızın yüzü kayboluyor. Bunun yerine Snapchat logosunun mavi bir versiyonu yerleştiriliyor; bu da bulunduğunuz yeri paylaşmadığınız anlamına geliyor.

Snapchat Ghost Mode Hayalet Modu Nasıl Etkinleştirilir 3