Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android / iOS: bSafe Kişisel Güvenlik Esaslı Alarm

Yolda yürürken kendinizi riskte hissettiğiniz, takip edildiğinizi düşündüğünüz anlar olabilir. Bu korkulu anlarda yanınızda biber spreyi taşımanıza gerek var mı? Akıllı telefonunuzu siren gibi bir alarma dönüştüren bSafe uygulaması etrafınızdakilere haber verip saldırganın uzaklaşmasını sağlayabilir.

Android / iOS: bSafe Kişisel Güvenlik Esaslı Alarm - Akıllı Telefon

Android/iOS: bSafe Kişisel Güvenlik Esaslı Alarm

İlgi çekici bir ücretsiz üyelik sistemi olan ve aynı zamanda Premium destek sunan bSafe servisi Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sunulmuş durumda.

Ücretsiz sürümde yer alan temel özellik ekrana gelen SOS butonuna tıklayarak önceden seçilmiş arkadaşlara GPS destekli konum bilginizi göndermek. SMS ya da arama yapan uygulamanın ana görevi panik butonu niyetine çalışmak.

bsafe_android

Sahte arama, beni takip et, konumum ve test seçenekleri olan uygulamada arabirim sade ve kullanım kolay. SOS butonu ve GPS esaslı takibin kullanılabilmesi için aylık ödemeli paketin alınması gerekiyor. Bu durumda eve giderken izlediğiniz rota da kaydedilip gönderiliyor.

İlginizi Çekebilir:  "com.google.android.packageinstaller" nedir, ne işe yarar?

Kişisel güvenlik uygulaması sayesinde sevdikleriniz ya da ebeveynler yerinizi görebilir. Artık daha rahat biçimde karanlık sokaklarda yürüyebilir olacaksınız.