Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Gmail Alternatifi E-Posta Uygulaması Boomerang

Android dünyasında e-posta söz konusu olunca akla gelen ilk isim otomatik olarak Gmail diyebiliriz ama belki de bundan daha iyi bir alternatif bulabilirsiniz… İncelemelerden başarılı notlar almayı başaran Boomerang adlı e-posta uygulaması Gmail uygulamasından daha iyi olabilir mi dersiniz?

Email Client - Boomerang Mail on the App Store

Android: Gmail Alternatifi E-Posta Uygulaması Boomerang

Bilindiği gibi iOS özel Sparrow uygulaması Gmail deneyimini daha iyi hale getirmeyi başardı. Aynı durumda Android dünyasında Boomerang ile gerçekleşiyor denebilir. Boomerang ismini daha önceden duymuş olabilirsiniz çünkü Gmail kullanıcılarına özel bir Chrome eklentisi olarak sunulmuştu.

Peki Android ile standart gelen Gmail uygulamasının ne gibi eksileri var ve Boomerang uygulaması ne alanda ilerlemeler sunuyor?

boomerang-gmail-compared

Uygulamanın ünlü olmasını sağlayan sessize alma butonunu içeren ve aynı zamanda birden fazla hesabı rahatça yönetme imkanı veren Boomerang mobil uygulaması özellikle de çok sayıda e-posta alan kullanıcılar için kullanışlı ve belirli saatler arasında rahatsız edilmenizi engelliyor. Bir diğer ilgi çekici yansa daha sonra istenen tarihte e-posta gönderme özelliği yani geleceğe yönelik yazışmaları önceden planlayabilirsiniz.

boomerang-actions

Dilerseniz acil olarak cevap beklediğiniz e-postaların gelen kutusunda en üstte durmasını sağlayabilirsiniz. Böylece gelişme olursa anında görebilirsiniz. Gmail ile benzerlik gösteren yanlarıysa push bildirimleri, telefon kişilerini eşleştirme, çoklu hesap desteği ve kimden gönderildi alanı. Eksik kalan yanlarıysa öncelikli gelen kutusu ve önemliler.

boomerang-theme

Gmail ile yatıp kalkıyor ve tüm yazışmalarınızda kullanıyorsanız bu seçeneği deneyerek daha farklı bir deneyim elde edebilir ve belki de eksiklerinizi bir çırpıda kapatıp işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.