Android / iOS: Dosya Eşleştirme ve Erişim Uygulaması 4Sync


Çoğumuz birden fazla cihaz kullanıyoruz ve çalışmaya devam edebilmek için dosyalarımızı bir yerden bir yere aktarmamız gerekiyor. Akıllı telefon, bilgisayar, tablet fark etmeksizin bu geçişe izin verense bulut depolama servisleri oluyor. İşte bu seçeneklerden bir diğeri 4Sync.

Android/iOS: Dosya Eşleştirme ve Erişim Uygulaması 4Sync

Mobil uygulamalarını Android ve iOS kullanıcılarına ücretsiz olarak sunan serviste depolama alanı alabilmek için ücretli üye olmanız gerekiyor. Dropbox ve Google Drive gibi bir hizmet ve dosya güncellemeleri cihazlar arasında eşleştiriliyor.

‎4Sync
‎4Sync
Developer: 4Sync Inc
Price: Free
4Sync
4Sync
Developer: 4sync Inc.
Price: Free

Aynı zamanda dosyalarınızın yedekleri bulut depolama ortamında saklanıyor yani cihazlarınız çalınsa bile dosyaların yedeklerine erişilebiliyor. Servise ait siteye girip üye olurken ücretsiz deneme seçebilirsiniz: https://www.4sync.com/web/acc/signup

218

Tüm bunlara ek olarak elbette masaüstü sistemlere özel uygulamalar da var. Android ve iOS dışında BlackBerry, Symbian, Linux ve Mac desteği de bulunuyor. Verilerinizi saldırılara karşı güvenli biçimde depolayan servisin senelerden beri hizmet sunduğu açık.

Bir diğer kullanışlı yansa verilerinizi arkadaşlarla paylaşıma açabilmeniz. Başkalarını servise üye etmeyi başarırsanız hesabınıza ücretsiz olarak 1 aylık uzatma veriliyor.