Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Üstün ve Bol Özellikli Alarm Uygulaması Timely

Android işletim sistemli cihazlarla gelen en temel uygulamalardan biri olan Alarm, uygulama çekmecesini açınca karşınıza çıkan ilk seçeneklerden biri ve aslında saat uygulamasının bir alt kolu ve entegre. Bunda birden çok alarm ekleme seçeneği vb var ama fazla gelişmiş değil.

Timely - Fully Automatic Time Tracking

Android: Üstün ve Bol Özellikli Alarm Uygulaması Timely

Google Play mağaza ortamında çok sayıda alarm uygulaması var. Bunlar arasından sıyrılıp sivrilmeyi başaran Timely uygulamasını öneriyoruz. Elbette Gentle Alarm ve DoubleTwist gibi seçeneklerin de hakkını yemek istemiyoruz.

Daha yeni seçeneklerden biri olan Timely son derece hoş görünen bir arabirime sahip ve ücretsiz kurulabiliyor. Aynı zamanda sayaç ve geri sayım özellikleri de bulunuyor. Asıl bomba özelliklerden biri birden fazla Android cihazınız arasında eşleştirme yapabilmesi yani sabah 7:00 de kalkacaksanız birinden alarm girince diğer cihazlar da benzer güncellemeyi alıyor.

Timely-2

Rahatlatıcı bir görselle karşınıza çıkan uygulama ekranına bakarak günlük takvim misali saat dilimlerini dikey biçimde görebilirsiniz. Ardından zamanı seçtikten sonra alarm günü ve şeklini seçmeniz gerekiyor.

Timely-3

Akıllı uyandırma seçeneğini işaretlerseniz sizi seçtiğiniz zamandan yarım saat önce hafif hafif uyandırmaya başlıyor ve o ana hazır ediyor. Böylece aniden sıçramadan hazır biçimde uyanabiliyorsunuz. Ben uyanmam, ölü gibi yatarım ve tekrar dalarım diyorsanız o zaman ikinci seçeneğe de tıklamalısınız.

Timely-8

Bunu seçince matematik işlemi, çizim, şekilleri yerine yerleştirme gibi oyunlarla gerçekten de uyanmanız sağlanıyor. Aksi durumda alarm sesi kesilmiyor. Çok sayıda hazır alarm melodisi yüklü gelen uygulamada belirli özelliklerin kullanılabilmesi için Premium sürümün alınması gerekiyor.