Kategoriler
Rehberler

iPhone: Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak

Apple iPhone‘da Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak için kullanılabilecek uygulamalardan birkaçını tanıyacağız. iPhone modellerinde arka kameraya flaş eşlik ediyor ve bu sayede geceleri ve düşük ışık koşullarında fotoğraf çekim kalitesinde iyileşme sağlanıyor. Fakat ön kamerada böyle bir olanak yok, bu da selfie çekimlerde tatmin edici sonuçların elde edilmesini zora sokuyor. Neyse ki düşük ışık koşullarında da tatmin edici sonuçlar elde edebilmek için faydalanılabilecek uygulamalar var.

iPhone: Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak

Selfshot – Front Flash Camera

iPhone Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak 1

Selfshot Apple iPhone ve iPad modellerinde düşük ışık koşullarında dahi tatmin edici selfie çekimler yapmanızı ve videolar kaydetmenizi sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  2022'nin en iyi iPhone ve iPad video düzenleme uygulamaları

Snapchat

iPhone Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak 2

Popüler sosyal ağ uygulaması Snapchat’te yer alan low-light camera modu ile yetersiz aydınlatma koşullarında ve geceleri başarılı selfie’ler çekebiliyorsunuz.

‎Snapchat
‎Snapchat
Developer: Snap, Inc.
Price: Free+

Nightly

iPhone Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak 3

Nightly düşük ışık koşullarında başarılı çekimler yapılabilmesi için özel olarak geliştirilmiş bir araç. Fotoğraf çekmek için ekranda herhangi bir yere dokunmak yeterli oluyor. Uygulama bünyesinde yer alan güçlü fotoğraf editörü ile selfie’lerinizde düzenlemeler yapabilir ve başarılı filtreleri kullanabilirsiniz.

‎Nightly - Take selfies in the dark
‎Nightly - Take selfies in the dark

Front Flash

iPhone Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak 4

Araç selfie çekimi esnasında ekranı beyaz renge bürüyor ve parlaklığı son seviyeye getirerek sanal bir flaş etkisi yaratıyor. Uygulama kapatıldığında ekran parlaklığı varsayılan seviyeye dönüyor.

İlginizi Çekebilir:  TikTok videosu indirme
Front Flash - selfies in the dark
Front Flash - selfies in the dark

Night Camera

iPhone Gece ve Düşük Işıkta Selfie Çekim Kalitesini Artırmak 5

Uygulama karanlık, yetersiz aydınlatılmış ortamlarda fotoğraf çekmek için ideal bir çözüm. Gün ışığında da uzun pozlama sürelerinden dolayı daha az parazitli ve net sonuçlar elde edilebiliyor.