Kategoriler
Haberler

ASUS ZenFone 2 Laser Ses Sorununu Çözen Güncelleme

ASUS ZenFone 2 Laser Ses Sorununu Çözen Güncelleme yayınlandı. Tayvan merkezli teknoloji firması ASUS, ZenFone 2 Laser (ZE601KL) akıllı telefon için OTA yoluyla yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. Güncelleme akıllı telefonu V21.40.1220.2153 yazılım versiyonuna taşıyor ve çeşitli hata düzeltmeleri gerçekleştiriyor.

ASUS ZenFone 2 Laser Ses Sorununu Çözen Güncelleme

ASUS ZenFone 2 Laser Ses Sorununu Çözen Güncelleme

Güncelleme akıllı telefonda halihazırda mevcut olan birkaç yazılımsal sorunu çözüyor. Line uygulamasında eller serbest modunda yaşanan ses artırma ve ses azaltma problemini hallediyor. Müzik uygulamasında müzik oynatırken ortaya çıkabilen ses patlaması sorunu geride kalıyor. Bluetooth performansında iyileştirmeler yapılmış vaziyette, aynı zamanda GMS APK da güncelleniyor. Android işletim sistemindeki çeşitli açıkları kapatan güvenlik yamaları cihaza dahil ediliyor.

Daha önce de belirttiğimiz gibi güncelleme OTA yoluyla cihazlara ulaşmakta, güncelleme bildiriminin sahip olduğunuz akıllı telefona ulaşması birkaç hafta alabilir. Güncellemeyi elle kontrol etmek isteyen kullanıcılar akıllı telefonlarında Settings > About > System Update menüsüne erişebilir.

İlginizi Çekebilir:  Instagram'daki tüm fotoğraflarınızı nasıl indirirsiniz?

Aralık 2015’te raflardaki yerini alan ZenFone 2 Laser (ZE601KL) akıllı telefon 164.6 x 84 x 10.6 mm boyutlarında ve 190 gram ağırlığında. Cihazın 6 inç genişlikli IPS LCD ekranı 1920 x 1080 piksel çözünürlük değerine sahip. Qualcomm Snapdragon 616 yongaseti, 2 GB RAM + 16 GB kapasiteli dahili depolama birimi / 3 GB RAM + 32 GB kapasiteli dahili depolama birimi, 256 GB’a kadar kapasitedeki hafıza kartlarını destekleyen microSD kart yuvası, 13 MP çözünürlüklü f/2.0 ana kamera, 5 MP çözünürlüklü f/2.0 selfie kamerası, 3000 mAh kapasiteli pil gibi bileşenler barındırıyor.