Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Video Çekerken Anı Asla Kaçırmamak

İşinin ehli iPhone kullanıcıları iTunes marketin çok sayıda fotoğraf ve video uygulamasıyla dolu olduğunun farkında. Gerçekten iPhone sayesinde dijital fotoğraf ve video çekimler hayatın parçası oldu. Çektiğiniz videolarda anı yakalamak en büyük derdiniz olmuşsa bir çözümü var!

iOS: Video Çekerken Anı Asla Kaçırmamak

Can sıkan kısım video çekmek istediğinizde siz kayda geçene ve telefonu doğrultana kadar önemli anın kaçıyor olması. Bu sorunu yaşamamak adına önceden kayda geçebilirsiniz ama sonrasında bu kısımları düzenleyip kırpmanız vb gerekecek. Çözüm olarak gelen seçeneklerden biri Precorder adlı ön kayıt yapan uygulama.

Farklı sürümleri olan uygulamayı ücretsiz olarak deneyebilir ve ardından ücretli ya da ücretli Pro sürümü satın alabilirsiniz. Bu sayede örneğin çocuğunuz yaşgünü pastasını üflerken tam o istenen anı rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Uygulamanın çalışma sistemi siz kayda geçmeden önce sürekli olarak tekrarlı kayıt yaparak önbellekleme gerçekleştirmesi.

Precorder

Arka planda sürekli kayıt yapan uygulama ücretsiz sürümde en fazla 3 saniye geriden yakalama imkanı veriyor. Ücretli sürümde geriye dönük besleme süresi 10 saniyeye çıkıyor. Pro sürümü saton alırsanız son bir dakika içinde gerçekleşen tüm olaylara ait görüntüleri kaçırmadan yakalayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  En iyi Apple Watch oyunları

O geçen ön sürede herhangi bir hareket tespit edilmezse algılanarak devre dışı bırakılabiliyor. Sık sık video kaydı yapanlar varsayılan iPhone kamera uygulaması yerine bunu kullanmaya başlayabilir. Bu sayede kameradan daha yüksek verim elde edebileceksiniz.