Kategoriler
Konular

En İyi Hava Durumu Uygulamaları

Android ve iOS için En İyi Hava Durumu Uygulamaları ile karşınızdayız. Hava durumu uygulamaları bir toplantıya katılmadan ya da etkinlik planlamadan önce göz atmak isteyeceğiniz en önemli araçlardan birisi konumunda. Modern meteoroloji dünyanın neresinde olursanız olun yaşadığınız yer için iki haftalık süreç dilimindeki hava durumu tahminlerini başarılı şekilde oluşturabiliyor. Android ve iOS uyumlu çok sayıda uygulama mevcut, bu yazımızda güncel ve çeşitli özellikleriyle ön plana çıkan uygulamaları bir araya getirdik.

En İyi Hava Durumu Uygulamaları

AccuWeather

Android ve iOS En İyi Hava Durumu Uygulamaları 1

AccuWeather gezegenimizdeki her enlem / boylam için doğru ve yerel tahminleri sunuyor. Tahminler her 15 dakikada bir güncelleniyor ve 33 dil ile lehçede 15 günlük tahmini bilgiyi sağlıyor. Mevcut hava durumu, nem ve yağış yüzdeleri, çiğlenme noktası, görünürlük, UV indeksi, rüzgar hızı ve yönü, gün doğumu ve gün batımı zamanı gibi veriler sürekli olarak güncelleniyor. AccuWeather özetleri önümüzdeki beş günlük hava tahmini ile bu süre içerisinde beklenen en dramatik hava olaylarının bir açıklamasını da sunuyor.

[appbox googleplay id=com.accuweather.android]

[appbox appstore id300048137?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]

Yahoo Weather

Android ve iOS En İyi Hava Durumu Uygulamaları 2

Yahoo Weather konumunuza, günün saatine ve mevcut hava durumuna uyan fotoğraflar içeren şık bir tasarım ile geliyor. Uygulama 10 günlük ve 24 saatlik sıcaklık tahminleri ile ayrıntılı hava durumu bilgileri sağlıyor. Etkileşimli radar, uydu, ısı ve rüzgar haritaları ile birlikte şiddetli durumlar için uyarılar var. Gün doğumu ve gün batımı saatleri ile rüzgar ve basınç modülleri interaktif şekilde sunuluyor. Uygulamada nem algılayıcı, UV endeksi ve yağış olasılıkları görüntüleyicisi gibi özellikler de kendisine yer buluyor.

[appbox googleplay id=com.yahoo.mobile.client.android.weather]

[appbox appstore id628677149?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]

The Weather Channel

Android ve iOS En İyi Hava Durumu Uygulamaları 3

TWC uygulaması mevcut durumunuza, hava durumuna ve günün saatine göre değişiklikleri ana ekranınıza koyarak mevcut koşulları ve hava durumu bilgilerini veriyor. Saatlik, 15 günlük ya da haftasonu için hava durumu bilgisi edinebiliyorsunuz. Sıcaklığın ötesinde nem, çiy noktası, gün doğumu, gün batımı, rüzgar hızı, UV endeksi, görünürlük ve barometrik basınç güncellemelerini de alıyorsunuz.

[appbox googleplay id=com.weather.Weather&hl=en]

[appbox appstore id295646461?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]

WeatherPro Free

Android ve iOS En İyi Hava Durumu Uygulamaları 4

Uygulama 3 saatlik periyotlarda, 3 gün öncesine kadar 7 günlük tahmin verilerine erişmenizi sağlıyor. 2 milyon adet yerel konum için özelleştirilebilir ana ekran widget’ı ile hava durumu bilgisi sunabiliyor. WeatherPro Free sıcaklık, rüzgar, yağış ve diğer ilgili verilere ilişkin kapsamlı ayrıntılara sahip.

[appbox googleplay id=com.mg.android.free]

[appbox appstore id997728895?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]

Weather Live Free

Android ve iOS En İyi Hava Durumu Uygulamaları 5

Araç bulunduğunuz her yerde, günün herhangi bir saati veya önünüzdeki 7 gün için ayrıntılı bir hava durumu tahmini bilgisini elde etmenizi mümkün kılıyor. Mevcut ve hissedilen sıcaklıkları, rüzgar hızı ve yönü, basınç ve yağış bilgileri, gün doğumu / gün batımı saatleri, yağmur haritaları ve muhtemelen ihtiyacınızdan daha fazla hava durumu verisini görebilmenize olanak tanıyor.

[appbox googleplay id=com.apalon.weatherlive.free]

[appbox appstore id749083919?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]