Kategoriler
Apps & Oyunlar

Snapchat: Link Göndermek ve Görüntülemek

Popüler Snapchat uygulamasında link göndermek ve görüntülemek için izlemeniz gereken aşamaları ele alacağız. Snapchat kısa süre önce bir güncelleme aldı ve uygulamaya yeni özellikler dahil edildi. Artık snap’lere ses filtreleri ve arka plan ekleyebiliyorsunuz. Arka planlar uygulamadaki sticker ve silme araçlarının genişletilmiş hali gibi. Uygulamaya son güncelleme ile birlikte link gönderme ve görüntüleme özelliği de dahil edilmiş durumda. Şu ana kadar yalnızca markalar link paylaşabiliyordu. Bu özellik artık tüm Snapchat kullanıcılarına açık hale getirildi. Snapchat‘te link göndermek ve görüntülemek isteyen kullanıcılar uygulamayı son versiyona güncellemeli.

Snapchat: Link Göndermek ve Görüntülemek

Snapchat uygulamasını çalıştırın ve bir fotoğraf çekin. Düzenleme ekranına götürüleceksiniz, arayüzde yeni bir butonun belirdiğini fark edebilmeniz gerek. Ataç simgesine dokunun. Snapchat içerisinde bir tarayıcı açılacaktır. Buraya bir internet sitesi bağlantısı girin. Snapchat uygulamasına pano içeriğinize erişim izni verirseniz uygulama kopyaladığınız internet sitesi bağlantılarını okuyabilir hale gelecektir.

Snapchat Link Göndermek ve Görüntülemek 1

İstediğiniz bir adresi girin ve sayfanın yüklenmesini bekleyin. Sayfanın tamamen yüklenmesini beklemek zorunda değilsiniz. Attach to Snap butonunun belirmesi yeterli olacaktır. Snap’inizle birlikte bağlantıyı göndermek için bu butona dokunun. Sonrasında snap’i göndereceğiniz arkadaşınızı seçin.

Snapchat Link Göndermek ve Görüntülemek 2

Snap’i link içerecek şekilde gönderdiğinizde arkadaşınız bu snap’i diğerleri gibi alacaktır. Maalesef link eklendiğini açıkça gösteren hiçbir şey yok ki bu durum bizi rahatsız etmedi değil. Arkadaşınız bağlantıya gitmek için snap’te yukarı doğru kaydırma hareketi yapmalı.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi