Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Favori Müziklerinizi Çalan Kişiselleştirilmiş Radyonuz

Temizlik yaparken, yemek pişirirken, okurken vb müzik dinlemek hoşunuza gidiyor ve sizi moda sokuyor olabilir. Akıllı telefon sayesinde istenen an, istenen moda sokacak şarkıları dinlemek son derece kolay. Tek yapmanız gereken uygun uygulamayı kurup sizi tanımasını sağlamak.

Jango Mobile - Free Music -- Listen to Music Online - Internet Radio

iOS: Favori Müziklerinizi Çalan Kişiselleştirilmiş Radyonuz

iPhone’unuza Jango adlı uygulamayı kurarak kolay biçimde internet radyolarını dinleyebilirsiniz. Spotify, Rdio, Pandora, TuneIn gibi büyük isimler de radyo akışı sunuyor ama Jango’nun farkı sosyal ağlar gibi rahatsız ediic unsurlara yer vermemesi.

Doğrudan müziğe odaklanma imkanı veren bu uygulama, sanatçılar ya da türlere göre özel kanallar oluşturmanıza olanak veriyor. Daha da iyisi belirli türleri seçince oluşan radyo kanallarından istemediğiniz şarkıcı ve grupları kaldırarak daha da iyi hale getirebiliyorsunuz.

Delete

Çalmakta olan şarkıya ait bilgiler alınabiliyor. Örnek vermek gerekirse sanatçıların merak ettiğiniz Twitter hesapları görülebiliyor. Bir diğer beğeni gören özellik şarkılar arasında hızlıca geçiş yapılabilmesi. Diğer benzer uygulamalar aksine bu alanda herhangi bir sınırlama yok. Basit, kullanışlı ve verimli uygulamanın arabirimi sade.

Browse

Hoş bir görünümle beğeni kazanmasa da diğer müzik çalarlar gibi kategoriler altında erişimi kolaylaştırıyor. iOS’un genel görünümüne uyum sağlayan bir tasarım tercih edilmiş. Gereksiz ekstralarla uğraşacak vaktim yok ve istemiyorum derseniz Jango bulup indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  En iyi Apple Watch oyunları