Kategoriler
Konular

Android’de Bu Oyunlarla Kedinizi Delirtin

Kediniz varsa ve haylazsa onu çeşitli oyunlarla eğlendirmekten sıkılmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda eski ve kenara atılmış bir akıllı telefonu çocuk eğlendirircesine kedinize vererek eğlenmesini ve hatta deliye dönmesini sağlayabilirsiniz. Acaba kediniz telefona neler yapardı? 😀

Android’de Bu Oyunlarla Kedinizi Delirtin

İşte bu amaca yönelik olarak kurabileceğiniz oyunlar ve uygulamalar:

Cat Alone – Cat Toy

cat-toy-25

Reklamsız ve renkli grafikler içeren bu oyun çok sayıda seçenek de sunuyor. Laser işaretleyici, ateş böceği, sinek, parmak, hamam böceği, tuhaf çizim seçenekleri barındıran uygulama tam ekrana geçince geri dönmek için üç kere tıklamanız gerekiyor. Kediden kediye farklı tepkiler alabilirsiniz. Modlar arasında geçiş yaparak deneyin.

[appbox googleplay id=com.galbro.cataloneandroid]

Game for Cat

game-for-cat4

Karşımıza çıkan en basit kedi oyunlarından biri ve üzerinde fazla çalışılmamışa benziyor. Ekranda dönen şekiller, değişen renkler, farklı hızlar nedeniyle kedinizin ilgisini çekebilir ya da çekmeyebilir. Pati sembolünü ne şekilde algılayacakları merak konusu.

[appbox googleplay id=drug.moy.es]

Kinetic Cat

kinetics-cat

İlginç çarklar ve ses çıkarak sinekler sayesinde ilgiyi üzerine çekmeye çalışıyor. Hangi sineğin uçacağını seçebilir, sayıyı üçe kadar çıkarabilirsiniz. Arka plandaki kontrast oranı kötü olduğundan net biçimde göremeyebilirler. Kedilerinizin hangi ruh halinde olduklarına bağlı olarak ilgi gösterebilirler ya da tamamen burun kıvırabilirler. Eğer beklenen sonucu alamazsanız eski telefonu başka amaçlar için kullanmanız daha mantıklı.

[appbox googleplay id=com.hpearberry.kinetic_cat_free]