Kategoriler
Rehberler

iOS: Adres Defterinizdeki Kişilerin Bilgilerini Otomatik Güncelleyin

Sürekli olarak güncel kalmayı başaran bir adres defterine sahip olmak hiç de kolay değil. Kişiler listenizde yer alanların telefon, adres, e-posta, iş değişikliklerini birer birer herkese bildirmesi beklenemez ve bu nedenden ötürü güncel tutmak zor olabilir.

iOS: Adres Defterinizdeki Kişilerin Bilgilerini Otomatik Güncelleyin

Manuel olarak güncel bilgileri bulup girmek çileye dönüşebilir ve bu işlemi otomatik olarak gerçekleştirecek bir yardımcıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu alanda iOS kullanıcılarının imdadına yetişen uygulamalardan biri Addappt olmayı başarıyor.

Uygulamanın çalışma prensibi adres defterine erişim izni verdiğinizde arkadaşlarınızı analiz ederek bu uygulamayı kuran diğer kişiler arasında kıyaslama yaparak veri tabanını güncellemek yani arkadaşlarınızın iPhone’unda da Addappt kuruluysa saniyeler içinde güncel bilgileri size yansıtılıyor ve size ait güncel bilgiler onlara gönderilmiş oluyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 14 ve iPhone 16, büyük selfie kamera geliştirmeleriyle gelecek

17

Bu bilgiler arasında e-posta, telefon numarası, adres, doğum günü vb yer almakta. Herhangi bir hesap oluşturmanız, Facebook vb ile oturum açmanıza gerek bile kalmıyor. Gizliliği korumaya ant içen uygulama, kullanıcılara ait verileri kendi sunucularında saklamıyor. Ücretsiz uygulamanın görevi eşleştirme anında karşılıklı veri takası başlatmak.

24

Özellikleri:

  • Adres defteri kişilerini otomatik güncelleme
  • Tüm ilgili kişilerin uygulamayı kurmuş olması şart
  • Üye olmak ve oturum açmak gerekmez
  • Artık manuel güncellemelere son
  • iPhone takviminize arkadaş yaşgünleri eklensin
  • iOS 4.3 ve üstü desteği