Kategoriler
Rehberler

iOS: Pano İçeriğini iPhone ve Mac Arasında Paylaşmak

Apple ekosistemine üye olanlar kimi zaman iPhone kullanırken içerik kopyalayıp panodaki bilgiyi Mac başına geçerek alarak devam etmek isteyebilir ya da evden çıkarken tam tersi bir durum olabilir. Bulut depolama esaslı CloudClip sayesinde işiniz kolaylaşıyor olacak.

iOS: Pano İçeriğini iPhone ve Mac Arasında Paylaşmak

iPhone ya da iPad, iPod touch gibi cihaz sahipleri de bu sistem sayesinde veriyi diğer cihazlarına kolayca aktarabilir. Ücretsiz olan uygulama hem mobil cihazlarınızda, hem de Mac bilgisayarda çalışıyor olmalı.

‎CloudClip
‎CloudClip
Price: Free

Ardından iCloud bulut depolama ağı üzerinden gerçekleşen eşleştirme sayesinde veriniz cihazdan cihaza ulaşabiliyor. Her ne kadar uygulamanın yaptığı işlem son derece basit olsa da rahatlık sağlıyor. Mac sahipleri uygulamayı şu adresten indirebilir: https://itunes.apple.com/us/app/cloudclip-manager/id563362017

İlginizi Çekebilir:  Çevrimdışı olan kayıp AirPods nasıl bulunur?

cloudclip1

Elbette iCloud hesabınızı kullanarak oturum açmanız gerekiyor. Panoya kopyalanan içerik anında CloudClip tarafından alınıyor. Ardından diğer cihazdaki CloudClip uygulamasını açıp içeriği yapıştırmanız yetiyor. iCloud kullanıldığı için bir diğer hesap oluşturmanız gerekmiyor.