Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Yaşamınızı Raya Oturtan Uygulama InFocus Pro

İyi bir fikri hayata geçiren ama alışması biraz zaman alabilen InFocusPro uygulaması, esasında takvim, liste oluşturma, yapacaklar listesi, proje yönetim ve not alma uygulamalarını bir araya toplamayı başarıyor. Bunlardan bazıları birbirine benzer görünüyor ama amaçları farklı.

iOS: Yaşamınızı Raya Oturtan Uygulama InFocus Pro

İlk olarak uygulamanın yenilikçi ve eşsiz olduğu söylenebilir. Yaşamınızı sorunsuz biçimde organize etmeye odaklanıyor. Örneğin proje yöneticisiyle bir proje oluşturabilir, yapılacaklar listesini bu projeye bağlı olarak otomatik biçimde hazırlayabilirsiniz.

ifocus1

Takvim işlemlerini kolaylaştırma üzere el yazısıyla girdiye de destek veren uygulama aslında işleri kolaylaştırmak yerine stylus ile daha kötü sonuçlara imza atabilir ama el yazınızın netliğine göre farklı sonuçlar alabilirsiniz.

ifocus2

Grafik anlamında uygulama olması gereken noktadan biraz uzak. Sade görünüyor ve ilgi çekici duruyor ama seçilen renklerin uyumu pek doğru görünmüyor. Genel anlamda InFocus Pro uygulaması için faydalı denebilir. iPhone sahiplerinin artık ayrı bir ajanda ya da not defteri taşımasına gerek kalmadı.