Kategoriler
Haberler

Motorola Moto X Style Android Nougat Güncellemesi

Motorola Moto X Style Android Nougat güncellemesi ile ilgili gelişmeler var. Motorola’nın Moto X Style akıllı telefonu için Android Nougat güncellemesi daha önce Brezilya’da dağıtılmaya başlanmıştı. Duruma bakılırsa Hindistan’da yaşayan Moto X Style akıllı telefon kullanıcıları da güncellemeye ulaşmaya başladı.

Motorola Moto X Style Android Nougat Güncellemesi

Motorola Moto X Style Android Nougat Güncellemesi 1

Android Nougat güncellemesi akıllı telefona pil tasarrufu sağlayan geliştirilmiş Doze modu, yenilenmiş bildirim alanı, Quick Settings / Hızlı Ayarlar menüsü, çoklu pencere gibi artık hemen her teknolojinin yakından bildiği yenilikleri kazandırıyor. Elbette bu özellikler dışında, perde arkasında çok sayıda hata düzeltmesi, optimizasyon ve ince ayar da yapılmış durumda. Güncellemede Google’ın Android için düzenli olarak yayınladığı güvenlik yamalarının da olduğunu tahmin ediyoruz ancak hangi paketin bulunduğu hakkında henüz bir bilgi yok.

Güncelleme cihazlara dalgalar halinde iletildiği için kullanıcıların sabretmesi gerekiyor. Yine de elle kontrol etmek isteyen akıllı telefon sahipleri Settings > About device > System updates yolunu izleyebilir.

Moto X Style akıllı telefonun 5.7 inç genişlikli IPS LCD ekranı 2560 x 1440 piksel çözünürlük değerine sahip. 153.9 x 76.2 x 11.1 mm boyutlarında ve 179 gram ağırlığındaki akıllı telefona Snapdragon 808 yongaseti güç veriyor. 3 GB RAM, 16 / 32 / 64 GB kapasiteli dahili depolama birimi, 256 GB’a kadar kapasitedeki hafıza kartlarını destekleyen microSD kart yuvası, 21 MP çözünürlüklü f/2.0 ana kamera, 5 MP çözünürlüklü f/2.0 selfie kamerası ve 3000 mAh kapasiteli pil gibi donanımsal özellikler içeriyor.