in

Moto Z Android 7.1.1 Nougat Güncellemesi

Moto Z Android 7.1.1 Nougat güncellemesi ile ilgili gelişmeler var. Endonezya ve Hong Kong’da yaşayan Moto Z akıllı telefon kullanıcıları bugünden itibaren Android 7.1.1 Nougat güncellemesine erişebilir hale geldi. Moto Z akıllı telefon kutusundan Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi sürümüyle çıkıyordu ve sonrasında Android 7.0 Nougat güncellemesini almıştı. Güncelleme bildirimini alan kullanıcıların cihazlarını en azından % 50 seviyesine dek şarj etmeleri ve güncelleme paketini Wi-Fi ağına bağlı şekilde indirmeleri tavsiye ediliyor.

Moto Z Android 7.1.1 Nougat Güncellemesi

Moto Z Android 7.1.1 Nougat Güncellemesi 1

Güncelleme bildirimini almamış kullanıcılar güncellemeyi elle kontrol etmek için akıllı telefonlarında Settings > About Phone > Software updates menüsüne gidebilir. Kurulum işlemi yaklaşık olarak 10 – 15 dakika sürüyor. Moto Z akıllı telefon için yayınlanan Android 7.1.1 güncellemesi Temmuz 2017 Android güvenlik yamaları, Duo görüntülü görüşme uygulaması; Google Allo, Google Messenger ve Hangouts gibi uygulamalarda doğrudan klavyeden GIF gönderme olanağı, dairesel ikonların kullanımı gibi yenilikler getiriyor.

ADB’de yaşayan Moto Z DROID akıllı telefon kullanıcıları da Android 7.1.1 Nougat güncellemesini kısa bir süre önce almaya başlamıştı.

Eylül 2016’da kullanıcılarla buluşturulan Moto Z akıllı telefon 153.3 x 75.3 x 5.2 mm boyutlarında ve 136 gram ağırlığında. Akıllı telefonun 5.5 inç genişlikli AMOLED ekranı 2560 x 1440 piksel çözünürlük değerine sahip. Snapdragon 820 yongaseti, 4 GB RAM, 32 / 64 GB kapasiteli dahili depolama birimi, microSD kart yuvası, 13 MP çözünürlüklü f/1.8 ana kamera, ön yüzde 5 MP çözünürlüklü selfie kamerası, 2600 mAh kapasiteli pil gibi detaylar içeriyor.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...