in

WhatsApp: PiP Modunda Görüntülü Konuşma

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘a yakın zamanda PiP modunda görüntülü konuşma özelliği eklenebilir. Uygulamanın Android işletim sistemi için geliştirilen 2.17.265 Beta versiyonunda Android O Developer Preview işletim sistemi kurulu akıllı telefonlarda bu özellik kullanılabiliyor. WhatsApp’ta bir arkadaşınızla görüntülü konuşma gerçekleştirirken video penceresini alt kısımda küçük formda aktarıp diğer WhatsApp yazışmalarına göz atabiliyorsunuz.

WhatsApp: PiP Modunda Görüntülü Konuşma

WhatsApp PiP Modunda Görüntülü Konuşma 1

Şu anda küçük görüntülü konuşma penceresinin sürükle – bırak desteğine sahip olup WhatsApp’ı simge durumuna alma durumunda görüntülü konuşmanın sürdürülüp sürdürülemeyeceği konusunda bilgimiz yok. Bu imkan sunulursa WhatsApp mobil platformlarda bu türden multi-tasking destekleyen ilk görüntülü konuşma uygulaması olacak. Özelliğin uygulamanın final versiyonuna ne zaman ekleneceği konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

WhatsApp’ta önemli belge ve dökümanları saklamak için bu, durum fotoğraf ve videolarını indirmek için bu, sizi engelleyen kişiye mesaj göndermek için bu, arşivlediğiniz bir sohbeti geri yüklemek için bu, sildiğiniz mesajları geri getirmek için bu, fotoğraflara ve videolara filtre eklemek için bu, GIF görselleri oluşturmak ve arkadaşlarınızla paylaşmak için bumesajları belli bir zamanda göndermek üzere zamanlamak için bugereksiz fotoğrafları akıllı telefondan otomatik olarak temizlemek için buFacebook videolarını paylaşmak için bu, duruma otomatik olarak fotoğraf yüklemek için bu ve uygulamanın desteklemediği formattaki dosyaları arkadaşlarınıza göndermek için buradaki rehberimizde ele aldığımız aşamaları uygulayabilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...