in

Xiaomi Mi 2 ve 2S Android Nougat Güncellemesi

Xiaomi Mi 2 ve 2S Android Nougat güncellemesi ile ilgili gelişmeler var. Yaklaşık dört yıl önce kullanıcılarla buluşturulan Xiaomi Mi 2 ve 2S akıllı telefonlar 5 milyonu aşkın satış değerine ulaşmıştı. Bugün akıllı telefon sahiplerini hayli sevindirecek bir haber geldi; Mi 2 ve 2S akıllı telefonlar Android Nougat esaslı MIUI 9 güncellemesini alacak.

Haber resmi MIUI İngilizce forumlarından geldi. Mi 2 ve Mi 2S akıllı telefonlar firmanın diğer birçok modeliyle birlikte MIUI 9 güncellemesini 26 Temmuz’dan itibaren almaya başlayacak. Bu tarih aynı zamanda Xiaomi Mi 5X’in resmi duyurusuna denk düşüyor.

Xiaomi Mi 2 ve 2S Android Nougat Güncellemesi

Xiaomi Mi 2 ve 2S Android Nougat Güncellemesi 1

Performans / fiyat başarımı yüksek cihazlarıyla ön plana çıkan Xiaomi bu iki akıllı telefonunda çok beğenilen bir taktik izlemişti: Cihazlarda dayanıklı bir gövde yapısı ve çıkarılabilir piller bulunmaktaydı. Bu sayede pil ömrü uzun süre kullanımdan sonra azaldığında kullanıcılar pil değişimini teknik servise başvurmadan kendileri gerçekleştirebiliyordu.

Xiaomi’nin MIUI 9 güncellemesini alacak akıllı telefon modelleri şu şekilde listelenmiş durumda: Mi 6, Mi 5s Plus, Mi 5s, Mi 5c, Mi 5, Mi 4S, Mi 4c, Mi 4, Mi 3, Mi 2/2S, Mi MIX, Mi Max 2, Mi Max, Mi Note 2, Mi Note/Pro, Mi Pad 2, Mi Pad 1, Redmi Note 4X (MTK), Redmi Note 4X (SD), Redmi Note 4, Redmi Note 3 (MTK), Redmi Note 3 (SD), Redmi Note 2, Redmi Note, Redmi Pro, Redmi 4X, Redmi 4A, Redmi 4, Redmi 4 Prime, Redmi 3S/Prime, Redmi 3, Redmi 2A, Redmi 2/Prime, Redmi 1S, Redmi 1.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...