Kategoriler
Konular

Bataryası Bitmeyen Akıllı Telefonlar

Akıllı telefonlar son derece gelişmiş olabilir ama bataryaları sizi yolda bırakıyorsa bir işe yaramaz hale gelirler. Bu yüzden yeni nesil cihazlarda batarya kapasiteleri artıyor ve aynı zamanda hızlı şarj çözümleri standart olmaya başlıyor.

Bataryası Bitmeyen Akıllı Telefonlarr

Elbette sadece batarya kapasitesi yüksek diye uyduruk bir akıllı telefonu alacak ve diğerlerini alta itecek değilsiniz ama ideal dengenin kurulması şart. Belirli büyük firmaların iddialı modelleri beklentileri karşılıyor.

Lenovo P2 – 5100 mAh

best-battery-phone-lenovo-p2-573x500

Ödüllü cihazlardan Lenovo P2 ile gelen batarya neredeyse normalin iki misli kapasitede. Güç tüketimi düşük Snapdragon 625 işlemci avantaj sağlıyor ve uzun süre şarj gerekmiyor. Genel anlamda iyi bir cihaz ve 5.5 inç ekranına rağmen iki gün dayanabilir. Aynı zamanda kutudan hızlı şarj eden adaptörü çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  GeForce Now, bazı LG TV'lerde yüklü olarak geliyor

Asus Zenfone Zoom S – 5000 mAh

best-battery-phone-asus-zenfone-3-zoom-670x463

Snapdragon 625 işlemcili bir diğer cihaz ve 5000 mAh batarya kapasitesi göz alıcı. Aynı zamanda optik zoom içeren kamerasıyla az sayıdaki cihazdan biri oluyor. RAW formatlı kayıpsız fotoğraf bile çekebiliyor.

Samsung Galaxy A9 Pro – 5000 mAh

Bir diğer etkileyici kapasiteye sahip cihaz ve Samsung güvencesinde. Biraz eskimiş olabilir ama Snapdragon 652 işlemci hala başarılı sonuçlar veriyor. Oyunlarda da yüzünüzü güldürecek kapasitede. TouchWiz kullanıcı arabirimi ve Samsung uygulamalarını beğenmeyenler özelleştirebilir.

Motorola E4 Plus – 5000 mAh

İlginizi Çekebilir:  Android ve iPhone için en iyi hava durumu uygulamaları

best-battery-phones-moto-e4-plus-670x447

5000 mAh kapasiteli bataryaya sahip bir diğer iddialı seçenek ve bu cihazlar içinde en yeni olanı. Kısa süre sonra satışta olması bekleniyor. Güç tüketimi düşük Snapdragon 427 işlemciyi esas alıyor ve bütçe dostu olacak gibi görünüyor.