Kategoriler
Rehberler

General Mobile GM 5 Plus TWRP Recovery Yükleme

General Mobile GM 5 Plus, rakiplerini donanım yönünden kıskandırsa da bu performans ve donanımına karşı fiyatı çok şaşırtıcı. Fotoğraf çekmeyi sevenler için hem bütçe dostu hem de rahat bir kullanım sağlıyor. Andorid pazarına sürekli yeni cihazlar eklense de General Mobile GM 5 Plus’ın yeri her zaman ayrı olacak. Markanın bize sunmuş olduğu TWRP recovery yüklemeyi avantaj olarak görebiliriz. Sizin için hazırlamış olduğumuz yazıda General Mobile GM 5 Plus TWRP Recovery yükleme adımlarını izleyeceğiz.

Gerekli dosya

TWRP Recovery

General Mobile GM 5 Plus TWRP Recovery Yükleme

Ayarlar kısmına girin. Cihaz hakkında > Yazılım bilgisi bölümündeki Yapım Numarası seçeneğinin üstüne ardı ardına basın ve artık bir geliştiricisiniz diye ekrana uyarı gelecektir. Geliştirici modu aktif olduğunda geliştirici seçeneklerinden, USB Hata Ayıklama ve OEM ile Kilit Açma yerini aktif edin

İlginizi Çekebilir:  iMessage efektlerini anahtar kelimelerle tetikleme

gm5plustwrp

 

Daha sonra telefonunuzu kapatın ve Ses kısma / Güç tuşlarına basılı tutarak Bootloader Modu‘nda açmış olacaksınız. Bu işlemi yaptıysanız telefonunuzu USB kablo yardımı ile bilgisayarınıza bağlayın ve size yukarıda vermiş olduğumuz bağlantıdan TWRP Recovery’i indirin.

gm5plustwrp

İndirmiş olduğunuz RAR’ı boş bir klasör içine çıkartın ve daha sonra klasörün içindeyken Shift tuşuna basılı tutarak boş bir kısma sağ tık atın ve karşınıza çıkan komut ekranına fastboot flash recovery twrp-3.0.2.img işlemini uygulayın. Bu sayede General Mobile GM 5 Plus TWRP Recovery yükleme işlemi gerçekleşmiş olacak. Konu ile ilgili uzmanlarımızdan birebir destek almak için forum sayfamızı kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Yazarlar için olmazsa olmaz Android uygulamaları