Kategoriler
Rehberler

Android / iOS: Uzaktaki Arkadaşlarla Birlikte Müzik Dinlemek

Müzik dinlemek sosyal bir etkinlik olarak kabul ediliyor ve farklı konularda sohbet yanında altyazı ve ritm takibi fark etmiyor. Benzer müziği takip eden arkadaşlarınız sizden uzaksa nasıl birlikte dinlersiniz? Buna imkan veren bazı uygulamalar var ve ortaklaşa müzik dinlemek mümkün oluyor.

Uzaktaki Arkadaşlarla Birlikte Müzik Dinlemek

Sounds

screenshot.1506608052

Sık kullanılan bir isim olduğundan sadece arama yaparak marketlerde bulmak zor. O yüzden verdiğimiz kurulum kutularına tıklamalısınız. 40 milyon şarkı içeren bir arşiv üzerinden paylaşım imkanı veriyor. Reklam içermeyen arayüzüyle can sıkmıyor. Aynı zamanda bu tür şarkıları seven yeni arkadaşlar bulabilirsiniz.

[appbox appstore id852318295]

[appbox googleplay id=com.vimies.getsoundsapp]

Qurous

screenshot.1506608226

Müzik dinleme işlemini birlikte gerçekleştirilen bir eyleme dönüştürüyor. Aynı zamanda içinizdeki DJ’i ortaya çıkarma ve canlı yayın akışı açma olanağı veriyor. Devam eden etkinliklere katılabilirsiniz. Spotify Premium hesabı olanlarsa favori şarkılarınızı birden çok kişiyle paylaşabilir.

[appbox appstore id1247768635]

[appbox googleplay id=co.coverse.quorus]

JQBX

screenshot.1506608539

Arkadaşlarla birlikte müzik dinlemek için özel müzik odası açın ve davet edin. Web üzerinden de erişim imkanı sunuluyor. Arzu ederseniz diğer üyelerin açtığı paylaşımlı odalara misafir olabilirsiniz. Bu uygulamada da kullanıcıları DJ olmaya teşvik ediyor.

[appbox googleplay id=com.jqbx]

Outloud

screenshot.1506608953

Sosyal müzik kutusu olarak ilan edilen uygulamada liste oluşturmak pek zaman almıyor. Ardından arkadaşlarınızı davet edin ve müzik dinleyin. Dinleyiciler müzik dinlerken şarkılara oy verip değerlendirme sıralaması yapabiliyor. Spotify gibi servislere üyeyseniz seçenekler artıyor.

[appbox appstore id928078942]

[appbox googleplay id=com.outloud.outloud]

Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.