Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Monefy İle Masrafları Kontrol Altına Alın

Bütçesini yakından takip edenler ve ay sonunu zor getirenler, masraf kontrol uygulamaları sayesinde daha iyi biçimde yönetim gerçekleştirebilir. Bu durum ailesinden ayrı yaşayan öğrenciler için de geçerli. Basit uygulamalar sayesinde fazla zaman ayırmadan böyle bir çözüm deneyebilirsiniz.

Kapak resmi

Android: Monefy İle Masrafları Kontrol Altına Alın

Bu amaca hizmet eden çok sayıdaki uygulamadan biri olan Monefy, Google Play mağaza ortamında Editörün Seçimi ödülünü kazanmış durumda ve milyondan fazla kullanıcısı var. Ücretsiz olarak Lite sürümü indirmek mümkün:

Basit bir masraf takip uygulaması olan Monefy ile sezgisel ve kullanımı kolay bir arabirim geliyor. Odak noktası masraf girdisini olabildiğinde basitleştirmek. Tek bir tuşa basarak girdi yapabilirsiniz. Bir çay mı içtiniz? Bunu bile anında masraf listesine ekleyebilirsiniz. Giysiler aldığınızda her birini kalem kalem eklerseniz ilerde unutup merak ettiğinizde kolayca kaydını bulabilirsiniz.

screenshot.1506693383

Tüm bu fonksiyonlar uygulamanın ana sayfası içinde gerçekleşiyor. Bu alanda yemek, ulaşım, sağlık, gıda gibi çok sayıda hazır kategori var ve hızlı biçimde seçip ekleme yapabilirsiniz. Her bir ödemeden sonra basit biçimde ilgili kategoriye girin ve miktarı yazın.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu

Sadece masrafları değil gelen ödemeleri de ekleyebilirsiniz. Böylece aylık birikim ya da kayıp hesap edilebilir. Yedek alma imkanı veren uygulama sayesinde cihazı formatlasanız bile kayıttan devam edip sorunsuz ay sonunu getirebilirsiniz.

Veri girişiniz günlük, haftalık, aylık ya da yıllık formatta olabilir. Ana ekranda yer alan grafik sunumlara bakarak en büyük masrafı hangi kategorilerde yaptığınızı çabucak görebilirsiniz. Böylece bu alanda kesintiye gitmeyi deneyebilirsiniz. Reklam içermiyor ama Premium sürümü alınca özelleştirilebilir widget, parola koruması, Dropbox ile eşleştirme gibi ek özellikler sunuluyor.