Kategoriler
Rehberler

Lenovo Vibe S1 Lite Stock ROM Yükleme

Lenovo Vibe S1 Lite, inceliği ve 129 gram hafifliği ile ergonomik bir tasarıma sahip. Lenovo Vibe S1 Lite, 8.0 MP’lik flaşlı ön kamerası ile karanlık ortamlarda bile selfie çekimlerinizden geri kalmamanızı sağlıyor. Ayrıca 4G ağ bağlantısı sayesinde yüksek hızda internet bağlantısı kurmanızı sağlıyor. Bu yazımızda Lenovo Vibe S1 Lite Stock ROM yükleme adımlarını ele aldık. Siz de anlatacağımız adımları izleyerek, Lenovo S1 Lite’a Stock ROM yükleme işlemini nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Gerekli dosyalar

SP Flash Tool

Lenovo Vibe S1 Lite’ınıza uygun olan Stock ROM dosyasını buraya tıklayarak bulabilir ve indirebilirsiniz.

Lenovo USB Drivers

Lenovo Vibe S1 Lite Stock ROM Yükleme

Lenovo Vibe S1 Lite’ı bilgisayara bağlamanız için USB hata ayıklama modunu aktif etmeniz gerekli

Lenovo Vibe S1 Lite Stock ROM yükleme

Bunun için öncelikle Geliştirici seçeneklerini görünür hale getirmeniz gerek. Ayarlar kısmına girerek Telefon hakkında bölümündeki Yapım numarasını bularak üst üste basın. Şimdi tekrar Ayarlara geri dönerek Geliştirici seçeneklerine girin ve USB hata ayıklama modunu aktif edin.

Lenovo Vibe S1 Lite Stock ROM yükleme

Size vermiş olduğumuz bağlantılardan SP Flash Tool’u ve Lenovo USB sürücülerini bilgisayarınıza yükleyin. Şimdi ise SP Flash Tool’un klasör içerisindeki flash_tool adlı uygulamayı çalıştırın. Ayrıca Güç tuşuna basılı tutarak Lenovo S1 Lite’ı kapatın ve USB kablo yardımıyla bilgisayarınıza bağlayın.

Lenovo Vibe S1 Lite Stock ROM yükleme

Programı açtığınız zaman sağ tarafta bulunan Scatter-loading butonuna basarak ROM dosyanızı seçin.

Lenovo Vibe S1 Lite Stock ROM yükleme

Son olarak Lenovo Vibe S1 Lite Stock ROM yükleme işlemini başlatmak için, yukarıda bulunan Download butonuna basın.

Lenovo Vibe S1 Lite Stock ROM yükleme

Yükleme işlemi bittiği zaman başarılı olduğunuzu gösteren yeşil tikli bir pencere belirecektir. Konu ile ilgili sorun yaşarsanız veya sorularınız olursa, forum sayfamızı ziyaret ederek uzman ekibimize bildirebilirsiniz.