Kategoriler
Rehberler

Samsung Galaxy Note 8’de Uygulamaları Alfabetik Sıraya Koyma

Samsung Galaxy Note 8 kullanıcısı iseniz uygulama menüsünün karmaşık gözükmesinden rahatsız oluyor ya da aradığınız uygulamayı bulmakta güçlük geçiyorsunuz. Samsung Galaxy Note 8’de uygulama menüsünde bulunan uygulamalarınızı alfabetik sıraya koyarak istediğiniz uygulamaya daha kolay erişim sağlayabilirsiniz. Peki ya Samsung Galaxy Note 8’de uygulamaları alfabetik sıraya nasıl koyacaksınız?

Samsung Galaxy Note 8’de Uygulamaları Alfabetik Sıraya Koyma

Samsung Galaxy Note 8 cihazınızda uygulamaları alfabetik sıraya koymak için uygulamaların bulunduğu ekrana girin. Uygulama ekranının sağ üst köşesinde üst üste bulunan üç nokta simgesine tıklayın. Açılan seçenekler arasından Sırala‘ya ve ardından Alfabetik Sıra‘ya dokunun.

Böylece uygulama menüsünde istediğiniz uygulamayı rahatça bulabilecek, karmaşıklıklardan kurtulacaksınız.

Ayrıca Samsung Galaxy Note 8’de aynı anda iki uygulamayı eşleştirip kullanmak için sizler için yazdığımız yazıya buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 ve diğer cihazlar dahil olmak üzere sormak istediğiniz tüm soruları ve bizlere aktarmak istediğiniz düşüncelerinizi, sürekli aktif olduğumuz ve sizlere yardımcı olabileceğimiz forumumuz üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Forumumuza buraya tıklayarak gidebilirsiniz.