Kategoriler
Rehberler

Turkcell T60 Stock ROM Yükleme

Turkcell’in üretmiş olduğu Turkcell T60, donanım özelliklerine göre uygun fiyatıyla birlikte çok satanlar listesinde yerini almıştı. Turkcell T60’ın gelişmiş kamera özellikleri sayesinde selfie çekmek için sadece gülümsemeniz yeterli oluyor. Bunun yanı sıra Turkcell T60’ta bulunan İşaretler ve Hareket komutları ile ekrana dokunmadan cevap vermenizi sağlayarak, hayatınızı pratikleştiriyor. Bu yazımızda Turkcell T60 Stock ROM yükleme adımlarını ele aldık. Siz de anlatacağımız adımları uygulayarak, brick olan telefonunuzu kurtarabilirsiniz.

Gerekli olan araçlar

Stock ROM dosyası

Turkcell T60 Stock ROM Yükleme

Size vermiş olduğumuz bağlantıdan ROM dosyanızı indirin ve içerisindeki update.zip klasörünü bilgisayarınızdan, telefonunuza atın.

İlginizi Çekebilir:  Yazarlar için olmazsa olmaz Android uygulamaları

Turkcell T60 Stock ROM yükleme

Bu arada update.zip dosyasını hafıza kartınıza değil, SD kartınıza atmanız gerektiğini unutmayın.

Turkcell T60 Stock ROM yükleme

Şimdi ise Güç tuşuna basılı tutarak Turkcell T60’ı kapatın. Ardından Ses açma ve Güç tuşunu kullanarak recovery ekranını açın.

Turkcell T60 Stock ROM yükleme

Ses tuşları yardımıyla alta doğru inerek install zip from sdcard seçeneğini bulun ve güç tuşu ile onaylayın.

Turkcell T60 Stock ROM yükleme

Son olarak update.zip yazan yere gelin ve güç tuşu ile onaylayarak, Turkcell T60 Stock ROM yükleme işlemini başlatın. Yükleme biraz zaman alabilir fakat telefon kendisi açılacaktır. Konu hakkında yardım almak istiyorsanız, forum sayfamızı ziyaret ederek uzman ekibimize danışabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları