Kategoriler
Apps & Oyunlar

Xiaomi Akıllı Telefonlar İçin iPhone X Teması

Xiaomi Akıllı Telefonlar İçin iPhone X Teması ile karşınızdayız. iPhone X XIOS MIUI tema paketi ile Xiaomi akıllı telefonunuza Apple’ın yeni üst düzey akıllı telefonu olan iPhone X modelinin arayüzünün görünümünü kazandırabiliyorsunuz. Bu temayı daha önce indirmiş olabilirsiniz, paylaşacağımız versiyonu öncekinin elden geçirilmiş ve iyileştirilmiş hali. MIUI arayüzünü çalıştıran Xiaomi akıllı telefonunuza dikkat çeken bir görünüm katacağını herhalde belirtmemize gerek yok. Apple’ın iOS işletim sisteminin arayüzünü beğeniyorsanız bu temayı çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Gelecek Xiaomi akıllı telefonlar için üzen fiyat açıklaması - LOG

Bildiğiniz gibi Android işletim sistemi kullanıcılara akıllı telefonlarını diledikleri gibi özelleştirme olanağı sağlıyor. Bu özelleştirme olanaklarının bir kısmından basitçe faydalanmak mümkün; bir kısmı ise root erişimi gibi daha ileri düzey gereksinimleri şart koşuyor. Huawei ve Xiaomi gibi akıllı telefon üreticilerinin cihazlarında yer verdikleri arayüzler için çok sayıda tema hazırlanmakta. Ele alacağımız iPhone X XIOS MIUI tema paketi de bunlardan birisi ve kurulumu oldukça kolay.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu

Xiaomi Akıllı Telefonlar İçin iPhone X Teması

Xiaomi Akıllı Telefonlar İçin iPhone X Teması 1

Öncelikle tema dosyasını buradan indirin. Arşiv dosyasını genişletin. MTZ uzantılı üç tema dosyası olduğunu göreceksiniz.

Bu üç dosyayı da akıllı telefonunuza transfer edin.

Xiaomi akıllı telefonunuzdaki Themes uygulamasını çalıştırın.

Import seçeneğini bulun ve cihaza transfer etmiş olduğunuz dosyaları içeri aktarın.

Tema Themes uygulamasındaki Offline sekmesinde otomatik olarak belirecektir.

Temayı seçebilir ve Apply seçeneğine dokunarak iPhone X arayüzünün cihaza kazandırılmasını sağlayabilirsiniz.