Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Notin Uygulamasıyla Notlarınızı Bildirime Dönüştürün

Sürekli olarak yapılması gereken işler ve sorumluluklar artıyor. Takvim ve not uygulamaları sayesinde teknolojiden destek almak mümkün. Takvim uygulamaları gibi zamanı geldiğinde bildirimle uyarılmak faydalı. Not alma uygulamalarında bu özellik nadir ama Notin ile çözümü var.

Android: Notin Uygulamasıyla Notlarınızı Bildirime Dönüştürün

Bu ufak boyutlu ve faydalı uygulama, herhangi bir girdi alanına görev ekleme ve yakın gelecekte yapmak üzere planlama olanağı veriyor.

Metin olarak bilgi girdikten sonra artı butonuna tıklayıp bildirim kısmına ekleyebilirsiniz. Siz üzerine gelip silene kadar bildirim bekliyor olacak. Böylece asla önemli işleri unutmayacaksınız.

screenshot.1507989855

Ücretsiz uygulamayı indirip kurduktan sonra çalıştırın.

screenshot.1507989907

Anında şeffaf metin kutusu gelecek ve mesaj gireceksiniz. Ardından işlem bitince artıya basın ve bildirim alanına gelmesini sağlayın.

screenshot.1507989961

Bildirim çekmecesini açınca eklediğiniz notları göreceksiniz. Silmek istediklerinizi sürükleyebilirsiniz. Uygulama ilerde güncellenerek daha fazla özellik eklenebilir. Sonuç olarak basit ama iş gören bir uygulama denebilir. Unutkan kullanıcıların işini kolaylaştırıyor olacak.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu