Kategoriler
Konular

Az Bilinen Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Akıllı telefonların kameraları çok ilerleme gösterdi ve kameralar katlanıp sayısı arttı. Artık optik zoom bile destekleniyor ve daha net görüntüler alınabiliyor. Ancak yine de fotoğrafları kesme, döndürme, efekt ekleme gibi işlemler yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda bol sayıda uygulama bulunabiliyor.

Az Bilinen Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Bu alan hızla değişim gösterdiği için bir süre önce kurduğunuz uygulama zaman içinde ilgiden ötürü reklamla ve ek servislerle dolu hale gelebilir ya da yeni çıkan diğer uygulamalar daha iyisini daha kolay biçimde yapma olanağı verebilir.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp bağlantı hatası sorunu çözümü

Gelo

screenshot.1508322982

Renkli jeller, farklı geometrik şekiller, renk tonlarını kullanarak kendinizi ifade etmek ilgi çekiyorsa denemelisiniz. 32 renkli paleti kullanarak fotoğrafları özelleştirin ve etkisini güçlendirin.

Paper Camera

Ücretli olan bu uygulama fotoğraflarınıza karikatür çizim etkisi ve diğer etkiler veriyor. Doğrudan kamera uygulaması gibi işliyor ve anında çekim yapılabiliyor. Çekim yapmadan önce ortamın nasıl çıkacağı ekranda görülebiliyor.

‎Paper Camera
‎Paper Camera
Developer: JFDP Labs Limited
Price: ₺27,99+
Paper Camera
Paper Camera
Developer: JFDP Labs
Price: Free

Clone Camera Pro

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra kıyaslaması

Herhangi bir nesneyi hizalayın ve klonlayın. Ardından bu görüntüyü orijinal görselle birleştirip hayalet etkisi verin. Bu sayede altı taneye kadar fotoğraf galeriden yüklenip bir arada toplanabilir. Çok sayıda filtre ve sayaç da var.

‎Clone Camera Pro
‎Clone Camera Pro
Developer: Peta Vision
Price: ₺34,99+
Clone Camera
Clone Camera
Developer: Peta-vision
Price: Free

Lifecake

Çocuğunuzun büyüme sürecini kayda alma ve ilerleme durumunu paylaşma olanağı veriyor. Fotoğraflar ve slaytlar kullanarak sonuca gidebilirsiniz. Dropbox, Facebook, Instagram gibi ortamlardan fotoğraf çekebiliyor.

‎Lifecake Family & Baby Photos
‎Lifecake Family & Baby Photos
Lifecake. Çocukluğunuz burada
Lifecake. Çocukluğunuz burada

LINE Camera

İlginizi Çekebilir:  Yazarlar için olmazsa olmaz Android uygulamaları

Bir diğer popüler dekorasyon uygulaması ve yüzden fazla çerçeve, çok sayıda font ve binlerce işaret pulu içeriyor. Kendi desenlerinizi oluşturabilir ve metinler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda güzelleştirme araçları da var.

‎LINE Camera - Photo editor
‎LINE Camera - Photo editor

Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.