Kategoriler
Konular

iPhone İçin En İyi Baterist Uygulamaları

Her fırsatta ritmik biçimde masaya tıklatanlardan biri misiniz? Belki de imkan bulup davul ya da darbuka çalmak istiyorsunuz? Baterist olmayı düşünenler de var. Bu durumda yeni başlayanların öğrenebilmesi ve deneyimlilerin antrenman yapabilmesine olanak veren çeşitli uygulamalar var.

iPhone İçin En İyi Baterist Uygulamaları

Pro Metronome

Bateristlerin görevi kalabalığı coşturmak ve bunun için mükemmel bir zamanlama yeteneğine sahip olmalısınız. Antrenman yapmak için materonom kullanarak hız ayarlaması yapabilirsiniz. Bateristlerin tercih ettiği bu uygulama farklı bölümler ve zamanlamalar da içeriyor.

Drum Beats+

İlginizi Çekebilir:  iPhone'da Fotoğraf Birleştirme

screenshot.1508431624

Metronom yerine ritm antrenmanı yapma olanağı veren bir uygulama. Basit olarak farklı türlerden BPM değerlerini seçebileceğiniz çok sayıda hazır içerik var. Metronom yerini alabilecek yapıda değil ve üstelik ücretli.

‎Drum Beats+ Rhythm Machine
‎Drum Beats+ Rhythm Machine

Rhythm Sight Reading Trainer

screenshot.1508431838

Haftanın her günü kullanabileceğiniz başarılı bir eğitim uygulaması ve geleneksel müzik notalama sistemini takip ederek antrenman yapabilirsiniz. Basit seçeneklerden karmaşık örneklere kadar farklı içerik var.

‎Rhythm Sight Reading Trainer
‎Rhythm Sight Reading Trainer
Developer: Rolfs Apps
Price: ₺69,99

ProJammer

İlginizi Çekebilir:  5G Baz İstasyonları Nasıl Görünür ve Nasıl Çalışırlar?

Beraber çalma imkanı veren şarkılar içeren basit bir uygulama ve birlikte jam yapabilirsiniz. Ücretsiz sürümde daha az içerik var ve diğerleri uygulama içinden satın alınabiliyor.

‎ProJammer
‎ProJammer
Price: Free+

Amazing Slow Downer

screenshot.1508432028

Biraz pahalı kalan bir uygulama ama buna değiyor. iPhone’unuzdaki ya da Spotify hesabınızdaki müzikleri seçip ses tonunu bozmadan yavaşlatabilir ve karmaşık şarkıları tekrar ederek kulağınızla öğrenebilirsiniz.

‎Amazing Slow Downer
‎Amazing Slow Downer
Developer: Roni Music
Price: ₺249,99

Songsterr

screenshot.1508432129

Müzik notaları söz konusu olunca en ünlülerin bile baktığı uygulama olan Songsterr metin bazlı yerine görsel tasarım sunuyor. Şarkı çalma ve duyma gibi özellikler de içeren uygulama iyi bir öğrenme aracı.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max Farkları
‎Songsterr Tabs & Chords
‎Songsterr Tabs & Chords

Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.