Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Icon Pack Mixer İle Sembol Modellemek

Android yüklü mobil cihaz kullanıcıları özelleştirme seçenekleri sayesinde ekran görüntüsünü istedikleri gibi düzenleyebiliyor. Üçüncü parti uygulama başlatıcılar ve sembol setleri bol sayıda ve genelde ücretsiz. Kendi sembollerinizi hazırlamak ve eşsiz olmak istiyorsanız önerilerimiz var.

Cover art

Android: Icon Pack Mixer İle Sembol Modellemek

Google Play mağaza ortamında en popüler kategorilerden biri sembol paketleri. Bu sebepten ötürü Nova Launcher ve diğer uygulama başlatıcıları beğenen ve sürekli sembol seti ekleyenler var. Arzu ederseniz her bir uygulama için ayrı bir sembol bile seçebilirsiniz. Adapticons uygulamasını geliştiren ekibin yeni uygulaması olan Icon Pack Mixer ise farklı sembol paketlerini kullanarak kendi özel setinizi elde etmenize olanak veriyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.damianpiwowarski.iconpackmixer&hl=en_US

Uygulamayı indirin ve kurun. Açtıktan sonra ücretsiz ama reklam destekli olduğunu göreceksiniz. Basit biçimde cihazınıza yüklü uygulamaların listesini açacak ve seçili sembollere alternatifler gösterecek. Bu sayede sonuca gitmeniz hızlanacak ve size yardımcı olacak.

screenshot.1508770025

Görüldüğü gibi e-posta uygulaması için kullanılabilecek benzer tür semboller gösteriliyor. Tek yapmanız gereken seçim ve ardından alttaki devam butonuna tıklamak. Uygulama daha sonraki adımda gözden geçirmenize olanak verecek. Onay verince kurabileceğiniz bir sembol paketi oluşturacak.

screenshot.1508770132

Bir sonraki ekranda kurulum seçin ve sona yaklaşın. Cihaza kurulu olan sembol paketini kullanabilmek için sahip olduğunuz uygulama başlatıcıya göre uygun ayarlara bakmanız gerekecek. Örneğin Nova Launcher’da ya da Action Launcher’da ekrana uzun basıp ayarlara girebilirsiniz.