Kategoriler
Rehberler

Android: Selfie’leri İfadeye Dönüştürme

Selfie’lerin Instagram, Twitter, Facebook ve diğer tüm sosyal paylaşım platformlarında yaygınlaşmasıyla uygulama üreticileri harekete geçti. En iyi Selfie Çekme uygulamaları, Selfie düzenleme uygulamaları vb. birçok uygulama ile Google Play Store‘a giren uygulama geliştiricileri çok ilginç olacak ki Selfie’leri ifadeye dönüştüren uygulamayı da Google Play Store’da, telefona yüklenmeye hale getirdi.

Android: Selfie’leri İfadeye Dönüştürme

Android cihazınızda, çektiğiniz Selfie’leri ifadeye dönüştürmek oldukça eğlenceli ve komiktir. Selfie’lerimizi ifadeye dönüştürerek eğlenmemiz için bize uygulamalar yardımcı olacak. Sizler için listelediğimiz 4 uygulama ile Selfie’lerinizi ifadeye dönüştürebiliriz.

1- Booble Keyboard

Booble Keyboard ile arkadaşlarınızla yazılı olarak sohbet ederken 900’den fazla ifade kullanabilirsiniz. Ama bizim işimiz Selfie’ler ile değil mi? Evet, çektiğiniz Selfie’leri Booble Keyboard ile ifadeye dönüştürebilir, ifadelerin yanına yazı yazabilirsiniz. Örneğin, ”İyi Ki Doğdun” gibi.

Booble Keyboard’ı buraya tıklayarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Android: Selfie'leri İfadeye Dönüştürme

2- MomentCam Cartoon & Stickers

MomentCam Cartoon & Stickers, Selfie‘lerinizi çizgi karaktere dönüştürmenizi sağlar. MomentCam, veritabanını günlük olarak bölge, kültürel ve pop referansıyla günceller. Kullanıcılara daha fazla seçenek sunar, Selfie’leri özelleştirir.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları

MomentCam’i indirmek için buraya tıklayın.

Android: Selfie'leri İfadeye Dönüştürme

3- Bitmoji

Bitmoji, Snapchat‘te kullanılabilen ifade uygulamasıdır. Bitmoji’de oluşturduğunuz kendinize benzer ifade ile Snap’lerinizde takipçilerinizi eğlendirebilirsiniz. Bitmoji, yukarıda bahsettiğimiz MomentCam ve Booble Keyboard’dan çok farklıdır. Uygulamayı kullanabilmek için bir Snapchat hesabına ihtiyacınız var.

Bitmoji Oluşturma ve Kullanma başlıklı yazımızı okumak için buraya, Bitmoji’yi telefonunuza indirmek içinse buraya tıklayın.

Android: Selfie'leri İfadeye Dönüştürme

4- Sticker Market: Emoji Keyboard

Çektiğiniz Selfie’leri ifadeye çevirip, Sticker Market‘le bunu tüm kullanıcılara sunabilirsiniz. Google veya Facebook hesabı ile oturum açtığınızda Sticker Market’i kullanmaya başlayabilir, yüzünüzü kullanarak ifadeler tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Sticker Market‘i indirmek için buraya tıklayın.

Android: Selfie'leri İfadeye Dönüştürme

Android: Selfie’leri İfadeye Dönüştürme ve diğer tüm konular hakkındaki sorularınızı bize buraya tıklayarak forumumuz üzerinden iletebilirsiniz.