İki Yüz Yolcuya Bedava Samsung Galaxy Note 8 Dağıttılar

REKLAMLAR

Geçen sene yaşadığı patlayan batarya rezaletinden ötürü Galaxy Note 7 akıllı telefonlarını geri toplatan ve yenilerini veren Samsung, sorunu çözemeyince üretimi durdurmuş ve marka değeri ciddi yara almıştı. Ardından bu sene gelen Galaxy Note 8 ile ciddi bir atağa geçen firma kendini affettirdi ve kapsamlı ilerlemelere yer verdi. Hatırlanacağı üzere Note 7 sahipleri uçağa bile alınmıyor ve bu şekilde yerden yere vuruluyordu. Bu kez Samsung'dan akıllara durgunluk veren bir tanıtım hamlesi geldi. Samsung İspanya ofisi, ülkenin yerli havayolu firması Iberia ile işbirliğine girerek uçuşta olan 200 civarı yolcuya birer Galaxy Note 8 hediye ederek ne derece güvenilir hale getirdiğini ispatladı!

REKLAMLAR

Akıllara durgunluk veren bu gelişmeden ötürü yolcular neye uğradıklarını şaşırdılar ve 4999 TL değerindeki akıllı telefonlarını alarak bilet için ödedikleri parayı fazlasıyla geriye almış oldular! Sabah 7:30'da Madrid'den kalkan A Coruna yolcuları gözlerine inanamış ve hayal gördüklerini düşünmüş olabilirler. Daha önceki tanıtım ataklarında da Iberia ile Samsung işbirliği yaparak yolculara ücretsiz şekerleme ve içecek vermişti ama bu kez çok daha unutulmaz olduğu ortada!

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...