Kategoriler
Konular

iPhone X Görünümlü Semboller ve Uygulamalar

Apple’ın onuncu yıla özel ilan ettiği 999 dolardan başlayan ve ülkemizdeki fiyatı 6099 TL’den başlayan yeni iPhone X modeli çerçevesiz ekranı ve Face ID yüz tanıma sistemiyle ses getirmeyi başardı. Cihazı almak son derece zor ama elinizdeki telefona benzer bir deneyim katabilirsiniz.

iPhone X Görünümlü Semboller ve Uygulamalar

Çerçevesiz ekranlı ve üst kısımdan çentikli iPhone X gerçekten değişik görünüyor. Üstte yer alan ön kameraya ek olarak çeşitli alıcılar ve ahize hoparlörü var. Elbette bu görünümü aynen elde etmekten söz etmiyoruz ama uygulama başlatıcı ve sembolleri değiştirerek benzer bir arabirime sahip olabilirsiniz.

Nova Launcher Prime
Nova Launcher Prime
Developer: TeslaCoil Software
Price: ₺10,00

Nova Launcher uygulama başlatıcının Prime sürümünü kullanarak tüm özelliklerinden faydalanabilir ve tam anlamıyla özelleştirebilirsiniz. Sembol boyutu değiştirme gibi düzenlemeler için paralı sürüm şart ama buna değer. Uygulama ayarlarını düzenleyip iOS 11 için uygun duvar kağıtları ekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone için en iyi 7 fotoğraf kolaj uygulaması

screenshot.1508936943

Ardından iOS sembollerini paket olarak indirmeniz gerekiyor. Play Store ortamında bu tür paketler var ama telif haklarından ötürü birebir aynı olamıyorlar.

The app was not found in the store. 🙁

screenshot.1508937032

Üstteki çentik görünümü içinse bunu yapan bir uygulama çıktı. Ancak elbette bildirim alanında görünüm sınırlanıyor ve bir handikap oluşuyor. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Black Notch
Black Notch
Developer: Kovac Mario
Price: Free

Yüzen bildirimler görmek istiyorsanız Floatify uygulamasını kuraiblirsiniz. iOS görünümünü içeren bildirim hazır olarak yüklü geliyor ve diğer seçenekler de var. iOS sürümünü bile seçebilirsiniz:

Floatify Lockscreen
Floatify Lockscreen
Developer: Jawomo
Price: Free

Son olarak kenar kısımları yuvarlak görmek istiyorsanız Roundr adlı uygulamayı öneriyoruz.

Roundr - Round Screen Corners
Roundr - Round Screen Corners

Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.