Kategoriler
Rehberler

Samsung Galaxy Note 8’de Tema Değiştirmek

Samsung Galaxy Note 8’de tema değiştirmek için izlenmesi gereken aşamalara değineceğiz. Android işletim sistemi özelleştirme imkanlarıyla ön plana çıkıyor. Kullanıcı arayüzünü neredeyse tamamen değiştirebiliyorsunuz ancak çok azımız aslında saygın bir ana ekran tasarlayarak iyi bir iş yaptığımızı iddia edebilir. Bu durumun farkında olan Samsung, kullanıcıların Galaxy Note 8’in arayüzünü tatmin edici şekilde özelleştirebilmesinin yolunu açmış durumda. Duvar kağıdı, ikonlar, sesler, Always On Display görseli ve daha fazlasını değiştirebilen temalar mevcut. Bu temalar karmaşa olmadan, sorunsuz ve akıcı bir özelleştirme olanağının yolunu açıyor. Samsung Galaxy Note 8’de tema değiştirmek oldukça kolay.

Samsung Galaxy Note 8’de Tema Değiştirmek

Akıllı telefonunuzun ekran kilidini açın, ana ekranda boş bir alana basılı tutun.

Samsung Galaxy Note 8'de Tema Değiştirmek 1

Beliren seçenekler arasından Wallpapers and themes‘i seçin.

Samsung Galaxy Note 8'de Tema Değiştirmek 2

Ekranın alt kısmında yer alan Themes‘e dokunun.

Temalar karşınıza çıkacak. Ücretli ve ücretsiz çeşitli seçenekler bulunmakta. Üst kısımdan farklı kategoriler arasında geçiş yapabilir ve çok farklı temalarla karşılaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8'de Tema Değiştirmek 3

Beğendiğiniz bir tema bulunca üzerine dokunun ve indirin. Apply seçeneğini kullanmalısınız. Tema sayfasına Samsung Themes bölümünden ya da My page kısmından ulaşılabilir.

Samsung Galaxy Note 8'de Tema Değiştirmek 4

Tekrardan Apply butonunu kullanın.

Akıllı telefonunuzun arayüzünün değiştiğini göreceksiniz.

Canlı duvar kağıtları, 3D-benzeri hareketli duvar kağıtları, ikon paketleri ve Always On Display görselleri içeren çeşitli temalar akıllı telefona yüklenebiliyor. Galaxy Note 8’in arayüzünü özelleştirmek istiyorsanız bu temaların beğeninizi kazanacağını düşünüyoruz.