Kategoriler
Konular

Android İçin Artırılmış Gerçeklik Sticker’ları

Android Telefonlar İçin Artırılmış Gerçeklik Sticker’ları ile karşınızdayız. Dijital dünyanın son yıllarda sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik konuları üzerinde odaklandığını görüyoruz. Teknoloji devi Google’ın 4 Ekim’de tanıttığı Pixel 2 ve Pixel 2 XL akıllı telefonlarında AR sticker’ları yani artırılmış gerçeklik sticker’ları özelliği bulunmakta. Google yeni cihazlarının kameralarının AR deneyimi için optimize edildiğini belirtmekte. Kullanıcılar sahnelere diledikleri 3D model ve animasyonlu sticker’ları dahil edebiliyor, bunların boyut ve konumlarını düzenleyebiliyor. Pixel 2 modellerinde bu özellikler ön yüklü olarak var, siz de ele aldığımız uygulamaları kullanarak akıllı telefonunuza bu yeteneği kazandırabilirsiniz.

Android İçin Artırılmış Gerçeklik Sticker’ları

Holo – Holograms for Videos in Augmented Reality

Android Telefonlar İçin Artırılmış Gerçeklik Sticker'ları 1

8i LTD tarafından geliştirilen Holo AR uygulaması Google Play uygulama mağazasındaki en iyi üçüncü parti AR araçlarından birisi konumunda. Kullanıcı dostu arayüzünde hayvanlar, süper kahramanlar, Bollywood’dan esinlenen karakterleri içeren harika sticker’lar mevcut. Android 5.0 ve daha güncel işletim sistemli akıllı telefonlarda kullanılabiliyor.

[appbox googleplay id=com.eighti.holo.android]

Augment – 3D Augmented Reality

Android Telefonlar İçin Artırılmış Gerçeklik Sticker'ları 2

Kullanımı kolay ve yenilikçi bir uygulama olan Augment 3D modellerinizi sanal gerçeklikle görselleştirmenize olanak tanıyor. Esasında müşterilere sunum için yeni bir satış ve pazarlama aracı olarak da kullanılmakta. Ürün kataloglarına bambaşka bir hava katabiliyor. Android 4.0.3 ve daha güncel Android versiyonlarıyla uyumlu.

[appbox googleplay id=com.ar.augment]

Lumyer Augmented reality

Android Telefonlar İçin Artırılmış Gerçeklik Sticker'ları 3

Lumyer harika bir uygulama fakat fotoğraf ve videolara sanal gerçeklik karakterleri yerine gerçekçi, eğlenceli animasyonlu efektler katıyor. Animasyonlu fotoğraflar GIF dosyası olarak kaydedilebiliyor.

[appbox googleplay id=com.lumyer.app]

AR Dino Roar

Android Telefonlar İçin Artırılmış Gerçeklik Sticker'ları 4

AR Dino Roar uygulaması ile sahnelerinize dinozor görselleri dahil edebiliyorsunuz. Dinozorların kükremeleri de söz konusu.

[appbox googleplay id=com.adderit.ardinoroar]