Kategoriler
Apps & Oyunlar

WhatsApp’ta Gönderilen Mesajı Silme

WhatsApp‘ta gönderilen mesajı silmenin mümkün olabileceğini hiç düşündünüz mü? WhatsApp’ın bu yeni özelliği yavaş yavaş yayılmaya devam ediyor. Eğer halen daha bu özellik sizde aktif değilse yapmanız gereken tek şey sadece WhatsApp’a biraz zaman vermek.

WhatsApp’ta Gönderilen Mesajı Silme

WhatsApp’ta gönderilen mesajları silebilmek için herhangi bir uygulamaya gerek yok. Eğer WhatsApp’ın güncel sürümünü kullanıyorsanız iş bitmiştir.

Gönderilen mesajı silmek için süreyle yarışacaksınız. Attığınız mesajı silmek için hiçbir koşula ihtiyaç yoktur. Sadece 5 dakika geçmeden, attığınız mesajı silebilirsiniz. Mesajı silmek için, gönderdiğiniz mesajın üzerine uzun basılı tutun ve çöp kutusuna tıklayın. Böylece mesaj silinecektir.

WhatsApp'ta Gönderilen Mesajı Silme

Tek dezavantajı karşı tarafa bu konuda bir bildirim gitmesidir. WhatsApp‘ta sildiğiniz mesajı karşı taraf çevrimdışıyken sildiğinizde, mesaj karşı taraf açık olduğunda onun ekranından silinir ve ona bildirim gider. Ayrıca WhatsApp’ta gruplarda da gönderdiğiniz mesajı silebilmeniz mümkün.

Gönderdiğiniz ve ardından pişman olduğunuz mesajlar artık WhatsApp sayesinde rüya olacak. Ama zamanla yarışmanız gerektiğini ve karşı tarafa bildirimin gittiğini unutmayın.

WhatsApp hakkında yazdığımız ve mutlaka okumanız gereken tüm ipucu ve küçük hileleri buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

WhatsApp’ta Gönderilen Mesajı Silme ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı forumumuz üzerinden yeni bir konu açarak bize sorabilirsiniz.