Kategoriler
Konular

Android İçin En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları

Akıllı telefonların vazgeçilmezi duvar kağıtları, telefonun ana ve kilit ekranına güzel bir görünüm sağlıyor. Duvar kağıtlarının seçiminde çok kararsız kalıyor ya da istediğiniz duvar kağıdını bulamıyorsanız sizler için hazırladığımız en iyi duvar kağıdı uygulamaları listesi tam size göre.

Android İçin En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları

1- Unplashed

Lollipop, Marshmallow ve Nougat sürümlü telefonlar için yüksek kaliteli duvar kağıtları, Unplashed‘da yer alıyor. Unplashed’da bunun yanı sıra tüm cihazlar için 900’den fazla duvar kağıdı bulunmakta. Duvar kağıtları QHD / 4K kalitesindedir.

Unplashed’i buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Android: En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları

2- WallR

WallR‘de sayısızca HD kalitede duvar kağıtları bulabilirsiniz. Seçtiğiniz duvar kağıtlarını tek bir tıkla ana ekranınıza duvar kağıdı olarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca duvar kağıtlarını telefonunuza indirmeden sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz. WallR’yi buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Android: En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları

3- Superhero Wallpapers

Superhero Walpappers ile çizgi karakter meraklısıysanız telefonunuzun ana ekranına istediğiniz karakterlerin duvar kağıdını ekleyebilirsiniz. 5000 taneden fazla duvar kağıdı seçeneği ile seçim yapmanız daha da zorlaşacak. Duvar kağıtları 4K ve HD kalitesinde.

Uygulamayı buraya tıklayarak Android telefonunuza indirebilirsiniz.

Android: En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları

4- Walli

Walli, size duvar kağıdı seçiminde yardımcı olur. Size önereceği duvar kağıtları ile işiniz daha da kolaylaşır. Farklı kategorilerden çeşitli fotoğraflar sayesinde seçeneğiniz çok olur. Ayrıca Walli’de popüler olan, diğer kullanıcıların en çok tercih ettiği duvar kağıtlarını da görebilirsiniz. Walli’yi buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Android: En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları

5- Google Duvar Kağıtları

Google Duvar Kağıtları ile çok daha profesyonel duvar kağıtlarına erişebilirsiniz. Ama dikkat edin! Her gün bir ton yeni duvar kağıdı özelliğiyle her geçen gün duvar kağıdı seçiminde zorlanabilirsiniz.

Google Duvar Kağıtları’nı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Android: En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları

Android: En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları ve diğer konular hakkında sorularınızı bize forumumuza yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.