Kategoriler
Konular

Android İçin Facebook’tan Daha Hızlı En İyi Beş Uygulama

Sosyal paylaşım platformu Facebook, cep telefonlarının içine de sığdırılarak daha çok kullanıcıya erişti. Cep telefonlarının zamanla şekil, özellik olarak değişmesiyle doğru orantılı olarak da Facebook, mobil sürümlerinde değişime uğradı.

Google Play Store‘da uygulama listesinin gelişmesiyle birlikte Facebook’un kendi uygulamasından daha hızlı ve daha kullanışlı uygulamalar Google Play Store’da uygulama listelerinde yer aldı.

Android İçin Facebook’tan Daha Hızlı En İyi Beş Uygulama

1- Facebook Lite

Facebook Lite, Facebook’un geliştirdiği, kendilerinin de Facebook Lite’ın Google Play Store sayfasında belirttikleri gibi en hızlı yüklenen, en az veri harcayan ve tüm ağlarda çalışan uygulamalarıdır. Facebook Lite’ı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Android: Facebook'tan Daha Hızlı En İyi 5 Uygulama

2- Metal for Facebook

Facebook uygulamaları arasından için en iyi üçüncü parti uygulamalarından bir tanesidir. Metal for Facebook, 3 MB’den daha küçük bir boyuta sahiptir. Metal for Facebook‘ta Facebook ana ekranının temasını, bildirimlerini ve malzeme tasarımlarını değiştirebilirsiniz. Uygulamayı buraya tıklayarak Android telefonunuza indirebilirsiniz.

Android: Facebook'tan Daha Hızlı En İyi 5 Uygulama

3- Friendly for Facebook

Friendly for Facebook‘ta, videoları indirebilir, Facebook reklamlarını engelleyebilir, hesabınızı parmak izi ve parola ile güvence altına alabilir, birden çok hesap arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca Friendly for Facebook’ta, belirli kelimeleri filtreleyerek ve sözcükleri içeren yayınları gizleyerek haber beslemesini özelleştirebilirsiniz.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Android: Facebook'tan Daha Hızlı En İyi 5 Uygulama

4- Swift for Facebook Lite

Swift for Facebook Lite ile mesajlaşmayı, video izleme ve indirmeyi, bildirimleri, sesli ve görüntülü çağrıları yönetebilirsiniz. Reklamları yok etmek için uygulama içerisinde satın alma işlemi yapmanız gerekmektedir.

Swift for Facebook Lite‘ı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Android: Facebook'tan Daha Hızlı En İyi 5 Uygulama

5- Simple for Facebook 

Simple for Facebook ile telefonunuzda Facebook’ta eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Simple for Facebook size mesajlaşma, durum güncelleme, fotoğraf ve video izleme gibi özellikler sunar. Uygulama ana ekranının rengini de değiştirerek uygulama ana ekranını kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Uygulama içerisinde reklamları engellemek için, uygulamanın Pro sürümünü indirmeniz gerekir. Uygulamayı indirmek için buraya, Pro sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

Android: Facebook'tan Daha Hızlı En İyi 5 Uygulama

Android İçin Facebook’tan Daha Hızlı En İyi 5 Uygulama ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuza yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.