Kategoriler
Apps & Oyunlar

Diğer Uygulamalardan Snapchat’e Link ve Fotoğraf Göndermek

Android ve iOS‘te diğer uygulamalardan Snapchat’e link ve fotoğraf göndermek için izlenmesi gereken aşamalara değineceğiz. Popüler sosyal ağ uygulamalarından Snapchat’e birkaç ay önce link paylaşma özelliği kazandırılmıştı. Kullanıcılar snap’lerine bağlantı ekleyebilir hale gelmişti. Uygulamanın son sürümünde artık diğer uygulamalardan Snapchat’e doğrudan link veya fotoğraf paylaşmak mümkün hale geliyor. İşlem hem Android’li akıllı telefonlar, hem de iPhone’da geçerli. Diğer uygulamalardan Snapchat’e link ve fotoğraf göndermek oldukça kolay.

Diğer Uygulamalardan Snapchat’e Link ve Fotoğraf Göndermek

iPhone

Photos uygulamasını açın ve dilediğiniz bir görseli seçin.

İlginizi Çekebilir:  Android'de silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır?

Sol alt kısımdaki paylaşma butonunu kullanın.

Diğer Uygulamalardan Snapchat'e Link ve Fotoğraf Göndermek 1

Snapchat’i son sürüme güncellediyseniz Share menüsünde Snapchat seçeneğini görmeniz lazım. Snapchat’i buradan seçin. Menüde Snapchat yoksa More butonuna dokunun ve listeden Snapchat’i etkinleştirin.

Diğer Uygulamalardan Snapchat'e Link ve Fotoğraf Göndermek 2

Snapchat’te ilgili görsele çizim veya metin ekleyebilirsiniz. Daha sonra sağ alttaki ok simgeli butona dokunun.

Diğer Uygulamalardan Snapchat'e Link ve Fotoğraf Göndermek 3

Görseli paylaşmak istediğiniz arkadaşı seçmeniz yeterli olacaktır.

NOT: Bu özellik çoklu fotoğraf veya video paylaşımı için kullanılamıyor. İnternet sitesi bağlantısı paylaşmak için de Safari’de ilgili bağlantıyı açtıktan sonra arayüzdeki paylaşma butonuna dokunabilir ve listeden Snapchat’i seçebilirsiniz. İşlemde herhangi bir farklılık yok.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve Android: Gmail'de süresi dolan e-posta nasıl gönderilir?

Android

Galeriyi açın ve dilediğiniz fotoğrafı görüntüleyin. Android’de de tıpkı iPhone’daki gibi çoklu fotoğraf paylaşma imkanı bulunmuyor. Dilediğiniz fotoğrafı açtıktan sonra paylaşma butonuna dokunabilir ve açılan Share menüsünden Snapchat’i seçebilirsiniz.

Diğer Uygulamalardan Snapchat'e Link ve Fotoğraf Göndermek 4

İnternet sitesi bağlantısı paylaşmak için web tarayıcısında ilgili sayfayı görüntüleyin, tarayıcıdaki Share seçeneğini kullanın ve karşınıza gelen menüden Snapchat’i seçin.