iPhone X Dayanıklılık Testi: Çizme, Bükme ve Yakma

REKLAMLAR

Her yeni teknolojik cihaz çıktığında kullanıcılar ekran dayanıklılığı ve çizilme, gövde sağlamlığı ve bükülme, ani darbe ve düşüş testlerini görmeyi sabırsızlıkla bekliyor. Bu alanda ün salmış olan JerryRigEverything kanalı beklenen çalışmayı gerçekleştirdi ve 999 dolar vererek temin ettiği en yeni Apple iPhone X modelini de işkence testinden geçirdi! Daha önceki iPhone 8 ve 8 Plus modelleri gibi iPhone X'in de ön ve arka kısımları cam kaplı. Bu nedenle çok hassas olabileceği düşünülüyordu.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Metal çerçeve gövdeli cihazın sağlam olması için detaylı çalışmalar yapan Apple, elbette iki sene önceki iPhone 6 ve 6 Plus bükülme fiyaskosunun tekrar etmemesini garantilemiş olmalı. İncelemeye göre ekran camı anahtar ya da bozuk parayla çizilmiyor ama cepteki kumdan ya da granitten etkileniyor. Cam ve çerçeve arasındaki plastik dolgu düşme anında çatlama riskini azaltıyor. Jiletle çizme, yakma ve bükme testlerini görmek için videoyu izleyebilirsiniz. Kalıcı bir hasar oluşmaması sevindirici.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...