Kategoriler
Rehberler

Android: AMOLED Ekranları Sürekli Açık Tutma

Eğer bir AMOLED ekranlı telefona sahipseniz gerçekten çok şanslısınız. AMOLED ekranlarınız, Android işletim sisteminin uyumlu olduğu kişiselleştirme uygulamalarıyla daha havalı hale gelecektir.

AMOLED ekranlı Android telefonunuzun ekranını sürekli açık tutarak telefonunuzun daha havalı görünmesini sağlayabilirsiniz. Telefonunuzu cebinizden çıkardığınızda herhangi bir tuşa basmadan ekranın açık olması oldukça güzel bir özelliktir. Ancak bunun için pilinizden feda etmeniz gerekecektir.

Android: AMOLED Ekranları Sürekli Açık Tutma

AMOLED ekranlı akıllı telefonunuzu sürekli açık tutmak Glance Plus‘un işidir. Glance Plus’u Google Play Store‘dan indirerek, AMOLED ekranlı telefonunuzu kişiselleştirmeye hemen başlayabilirsiniz. Glance Plus’u buraya tıklayarak telefonunuza indirin.

Uygulamayı yükledikten sonra Glance Plus’u açın. Uygulama açıldığı gibi Ayarlar menüsü ile karşılaşacaksınız. Bu menüde ekranınızda yer alacak her ayrıntıyı kişiselleştirebilirsiniz.

Ayarlar’da, telefonu açıp kapatarak, mesajlara ve çağrılara, bildirimlerini almak istediğiniz uygulamalara, pil ile ilgili bilgileri, alarm saatini ve hava durumunu görüntüleyip görüntülemeyeceğinize karar veriyorsunuz.

Android: AMOLED Ekranları Sürekli Açık Tutma

Telefonun ekranının açık olma vaktini sadece şarj olurken olarak da ayarlayabilirsiniz. Bu tamamen tercihinize bağlıdır. Telefonunuzu cebinizden çıkarttığınızda dahi telefon ekranının açık olmasını isiyorsanız da bunu Ayarlar’dan yapmak mümkündür.

Ekran kapalıyken uygulama bildirimlerini de görüntülemek istiyorsanız Glance Plus‘un bildirimlerine erişim vermelisiniz. Tüm ayarlarınızı yaptıktan sonra uygulama ana ekranının sağ üs köşesinde yer alan butonu aktifleştirmeyi unutmayın!

Android: AMOLED Ekranları Sürekli Açık Tutma

Android: AMOLED Ekranları Sürekli Açık Tutma ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuza yeni konu açarak iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.