Kategoriler
Rehberler

Android: Sadece Seçtiğiniz Fotoğraf ve Videoları Göstermek

Hepimizin başına gelen bir olay, telefonumuzu beğenen birine bakması için verdikten sonra acaba fotoğraflar galerisine bakacak mı korkusu. İstenmeyen fotoğraflar ve videolar başkaları tarafından görülebilir ve tatsızlıklar çıkabilir. Bunu engellemenin yolu korumalı galeri uygulamasına geçmek.

Android: Güvenlik Korumalı Fotoğraf/Video Uygulaması

Secure Photo Viewer adlı verilen uygulama fotoğraflarınızı güvenli biçimde görmenize olanak veriyor diğer kullanıcıların parola girmeden görmesini engelliyor. Yapmanız gereken diğerlerine göstermek istediğiniz fotoğraf ve videoları seçtikten sonra paylaşma butonuna basmak ve güvenli olarak göstermek. Sadece bunları görecekler ve diğerlerine erişemeyecekler!

Secure Photo Viewer
Secure Photo Viewer
Developer: Gree Tech Prog
Price: Free

Ücretsiz olan uygulamayı indirin ve cihazınıza kurun. Ardından cihazdaki galeri uygulamasını başlatın ve göstermek istediğiniz fotoğraf ve videoları seçin.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları

screenshot.1510225463

Ardından paylaşma komutu verin ve paylaşım uygulaması olarak Secure Photo Viewer seçin.

screenshot.1510225548

Sonraki adımda cihaz ekran kilidini devreye sokmanız ya da bu uygulamayı sabitleyip diğer uygulamaları kullanılmaz kılmanız gerekiyor.

screenshot.1510225637

Ardından arkadaşlar sadece seçtiğiniz fotoğraf ve videoları görecek ama başka fotoğraflar ya da uygulamalara bakamayacak. Gerçekten işe yarayan ve basit biçimde kullanılabilen bir uygulama. Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.