in

iOS: Yeni Rehberiniz Sherpa Adlı Instagram Uygulaması

Instagram kullanan arkadaşlarınızın paylaştığı tatil fotoğrafları aklınızı başından alabilir ve belki de aldığınız tur paketini kullanmadan önce son pişmanlığa neden olabilir! Tatile çıkmadan önce ilham ve fikir almak adına Instagram kullanmaya devam edebilirsiniz. Buna odaklanan yeni bir app var.

iOS: Yeni Rehberiniz Sherpa Adlı Instagram Uygulaması

Sherpa adlı iOS uygulaması sayesinde sadece Instagram kullanarak yolculuk planlarınızı yapabilirsiniz. Seyehat sırasında rehberiniz olmak istiyor.

Sherpa: Discover the world
Sherpa: Discover the world

Ücretsiz olarak indirin ve kurun. Ardından dünyanın değişik yerlerinden çekilmiş fotoğrafları, etkinlik ve yemek görüntüleri anında sizinle olsun. Sisteme Foursuqare ve Wikipedia’dan alınan bilgiler de destek veriyor.

screenshot.1510403258

Dünya etrafında dolaşan bilinir fotoğrafçılardan destek alan Sherpa’yı kullanmak için e-posta adresinizi girip Instagram ile bağlamanız yeterli. Ev adresinizi girdikten sonra size ait fotoğrafları kullanmasına izin verebilirsiniz. Sherpa rehberlerini kullanarak mekan araştırın ve öne çıkan popüler yerlerin listesine göz atın. Gitmek istediğiniz yerleri bavul adlı alanda saklayabilirsiniz.

Mekanlara ait Wikipedia girdileri sayesinde kafanızda daha iyi canlanacak. Aynı zamanda orada ne yenir, hangi mekanlara gidilir gibi bilgiler de alabilirsiniz. Sonuç olarak Sherpa’da görülen tüm fotoğraflar birer gidilecek mekan. Aynı zamanda olduğunuz mekandaki bilmediğiniz ya da henüz popüler olmayan yeni yerleri de keşfedebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...