Kategoriler
Konular

Android’li Akıllı Telefonunuzu Kişiselleştirecek En İyi Uygulamalar

Android telefonların en sevilen yanı, kullanıcılarına telefonununu kişiselleştirecek imkanlar sağlaması. Kullanıcı arayüzünde bulunan her şeyi değiştirmek, Android tarafından kullanıcılarına sağlanan bir hediye.

Android telefonlarda Root erişimi var ise telefonu kişiselleştirme imkanı daha çok genişliyor. Çünkü Root’suz bir telefona göre Root erişimi olan akıllı telefonla Google Play Store‘da yer alan çeşitli ve geniş özelliklere sahip uygulamaları daha fazla listede bulabilirsiniz. Örneğin Link2SD uygulamasını kullanarak Root’lu cihazınızdaki tüm uygulamaları SD kartınıza atmak gibi.

Android’li Akıllı Telefonunuzu Kişiselleştirecek En İyi Uygulamalar

Android telefonunuzu kişiselleştirecek en iyi uygulamaları sizler için bu yazımızda listeleyeceğiz. Ancak akıllı telefonunuzu kişiselleştirirken size yardımcı olacak uygulamaların bazıları Root erişimi isteyebilir.

1- Smart Launcher 3

Smart Launcher, telefonunuzun kullanıcı arayüzünü değiştirmenizde size yardımcı olacaktır. Uygulamayı buraya tıklayarak Android telefonunuza indirebilirsiniz.

2- Pixel Icon Pack 2

Pixel Icon Pack 2 ile telefonunuzda bulunan uygulamaların logolarını değiştirebilirsiniz. Pixel Icon Pack 2’yi indirmek için buraya tıklayın.

Android: Telefonunuzu Kişiselleştirecek En İyi Uygulamalar

3- Light Manager

Bu uygulama ile telefonunuza gelen bildirimlerin LED rengini kişiselleştirebilirsiniz. Telefonunuza herhangi bir bildirim geldiğinde yanıp sönen LED’in rengini değiştirebileceğiniz Light Manager’i buraya tıklayarak telefonunuza indirebilirsiniz.

4- Widget Uygulamaları

Telefonunuzun ana ekranına ekleyeceğiniz Widget‘lar telefon ekranına şık bir görünüm katabilir. Widget uygulamaları için hazırladığımız listeye buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Android: Telefonunuzu Kişiselleştirecek En İyi Uygulamalar ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.