Xiaomi Mi 5 ve Mi 5s Plus MIUI 9 Güncellemesi

REKLAMLAR

Xiaomi Mi 5 ve Mi 5s Plus MIUI 9 güncellemesi ile ilgili yeni bir gelişme söz konusu. Xiaomi'nin akıllı telefonları için hazırladığı MIUI 9 güncellemesi son olarak iki cihaz için de dağıtılmaya başlandı. Çin merkezli firmanın Mi 5 ve Mi 5s Plus modeli akıllı telefonları da MIUI 9 güncellemesi almaya başlıyor.

Xiaomi Mi 5 ve Mi 5s Plus MIUI 9 Güncellemesi

Xiaomi Mi 5 ve Mi 5s Plus MIUI 9 Güncellemesi 1

MIUI V9.1.1.0 NAAMIEI güncellemesi yaklaşık olarak 571 MB boyutunda ve çeşitli yeni özellikler ile performans iyileştirmeleri içeriyor. Dual apps özelliği uygulamalar için arama yapmayı destekliyor. Cihaz şarj edilmişken daha iyi bir kontrol için pil tasarrufu özelliğine kolay ulaşım odaklı anahtar kazandırılmış durumda.

REKLAMLAR

Klasör temizleme aracı daha başarılı şekilde çalışıyor. Kamera uygulamasındaki dil desteği sorunu çözülmüş vaziyette. Ana ekranın tamamen değiştiği ifade ediliyor. Temalarda güncellemeye gidildiği gibi varsayılan temada seçilen uygulamalar için animasyonlu ikonlar bulunmakta.

Mi 5 akıllı telefona gelen özelliklerin hemen hepsi Xiaomi Mi 5s Plus akıllı telefona da kazandırılıyor. Bu cihazın aldığı güncelleme MIUI V9.1.1.0 NBGMIEI adını taşıyor, güncelleme paketinin boyutu ise 1.3 GB seviyesinde.

Nisan 2016'da raflardaki yerini alan Mi 5 akıllı telefonda 5.15 inç genişlikli Full HD IPS ekran, Snapdragon 820 işlemci, 3 / 4 GB RAM, 32 / 64 / 128 GB kapasiteli depolama birimi, 16 MP çözünürlüklü ana kamera, 4 MP çözünürlüklü selfie kamerası ve 3000 mAh kapasiteli pil gibi donanımlar var.

REKLAMLAR

Xiaomi Mi 5s Plus modeli ise 5.7 inç genişlikli Full HD IPS ekran, Snapdragon 821 yongası, 4 / 6 GB RAM, 64 / 128 GB kapasiteli depolama birimi, çift 13 MP ana kamera, ön yüzde 4 MP çözünürlüklü selfie kamerası, 3800 mAh kapasiteli pil gibi bileşenlere ev sahipliği yapıyor.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...