Kategoriler
Rehberler

E-posta’da Gösterilen Adınızı Değiştirme

Attığınız e-postalarda gözüken, hesabınıza kayıtlı adınızı ve soyadınızı çeşitli nedenlerle değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu mümkündür. Ancak resmi ve ciddiyet gerektiren posta işlemlerinde bu yola başvurursanız postayı yolladığınız kişi ya da kişiler şüphe ile yaklaşabilir.

E-posta’da Gösterilen Adınızı Değiştirme

E-posta’da gösterilen adınızı attığınız postalarda kullanmak istemiyorsanız ProtonMail isimli uygulama ile e-posta’da attığınız postalardaki adınızı basit bir şekilde değiştirebilirsiniz. ProtonMail’i Android cihazınıza indirmek için buraya, iOS cihazınıza indirmek için buraya tıklayın.

Uygulamayı telefonunuza indirin ve açın. İlk önce ProtonMail’de oturum açtığınızdan emin olun. Ardından uygulama ana ekranında sol üst köşede yer alan üst üste bulunan yatay üç çubuklu simgeyi tıklayın. Menüyü aşağıya kaydırın ve Ayarlar seçeneğine tıklayın.

ProtonMail ile tüm ayarların gösterileceği bir sonraki sayfaya erişeceksiniz. Ekran Adı Ayarları‘nı bulun ve üzerine tıklayın. Bu bölüme, attığınız postada gözükmesini istediğiniz ismi girin. Son olarak postanızı yazacağınız ve göndereceğiniz ana ekrana dönün, postanızı belirlediğiniz isimle atın.

E-posta'da Gösterilen Adınızı Değiştirme

Gmail, Yahoo gibi e-posta uygulamalarıyla eşleşen ProtonMail’i bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız buraya tıklayın. ProtonMail’i özelleştirin e-posta alan adınızı da özelleştirebiliyorsunuz. Gelişmiş özelliklere sahip güvenli e-posta, aylık 4 € fiyat ile uygulama kullanıcılarına sunulmuş.

E-posta’da Gösterilen Adınızı Değiştirme ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı bize forumumuz üzerinden iletebilirsiniz. Foruma gitmek için buraya tıklayın.