Kategoriler
Apps & Oyunlar

Yüksek Kaliteli iPhone X Zil Seslerini İndirin

Yüksek kaliteli iPhone X zil seslerini akıllı telefonunuzda nasıl kullanabileceğinize değineceğiz. Apple, 2017 yılındaki akıllı telefon modelleri olan iPhone 8 / 8 Plus ve iPhone X modelini 12 Eylül’de düzenlediği etkinlikte resmi olarak tanıtmıştı. Önce iPhone 8 ve 8 Plus modelleri teknoloji mağazalarına giriş yaptı, iPhone X ise bu ay içerisinde satışa sunulmaya başlandı. Cihazlarda iOS 11 işletim sistemi versiyonu ön yüklü olarak gelmekte. Apple’ın yeni akıllı telefonları Super Retina ekran, 3 GB RAM, Apple Bionic işlemci, yüksek performanslı kameralar ve şık tasarımlarıyla beğeni topluyor. Cihazlarda yeni duvar kağıtları ve zil sesleri de bulunmakta. Bu yazıda yüksek kaliteli iPhone X zil seslerini indirme bağlantısını paylaşacağız.

Yüksek Kaliteli iPhone X Zil Seslerini İndirin

Buradan indirebileceğiniz ZIP dosyasında iPhone X’in zil sesleri MP3 formatında ve yüksek kaliteli şekilde bulunmakta. Beğendiğiniz zil seslerinden birisini Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda kullanmak isterseniz ilgili MP3’ü kopyalayın ve cihazın dahili depolama birimindeki Ringtones klasörüne yapıştırın.

Cihazda Settings – Sound menüsüne gidin. Phone ringtone‘a dokunun ve cihaza aktarmış olduğunuz zil sesini seçin. Tabii sahip olduğunuz akıllı telefondaki arayüze göre bu menüler biraz değişiklik gösterebilir ama ilgili seçeneği zorlanmadan bulacağınızı tahmin ediyoruz.

İndirdiğiniz iPhone X zil seslerinden birisini sahip olduğunuz iPhone modelinde kullanmak isterseniz dosyayı buradaki çevrimiçi araç yardımıyla M4R biçimine dönüştürüp bu yazıda ele aldığımız aşamaları izleyebilirsiniz.