Kategoriler
Rehberler

Android ve iPhone: Instagram Videolarına Müzik Eklemek

Android‘li akıllı telefonlar ve iPhone‘da Instagram videolarına müzik eklemek için kullanılabilecek başarılı uygulamaları tanıtacağız. Instagram her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve hayli popüler olan bir sosyal medya platformu. Yıllar önce Facebook tarafından satın alınan bu servis bünyesine başarılı özellikler eklemeyi başardı, hala sunulmaya devam edilen yeni özelliklerle kullanıcıların ilgisini çekmeyi sürdürüyor. İlk etapta yalnızca fotoğraf paylaşımı özelliği bulunan uygulamaya zamanla video desteği de eklendi. Kullanıcıların video paylaşımı için en çok tercih ettiği sosyal ağlardan birisi olduğunu biliyoruz.

Instagram’da kullanıcılar fotoğraf ve video paylaşımından önce bazı düzenleme seçeneklerinden yararlanabiliyor. Tabi yalnızca uygulamada sunulan seçeneklerle yetinmek zorunda da değilsiniz. Instagram’da paylaşmak istediğiniz videolara müzik eklemek istiyorsanız ele alacağımız Android ve iOS uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Android‘li akıllı telefon ve iPhone‘larda Instagram videolarına müzik eklemek oldukça kolay.

Android ve iPhone: Instagram Videolarına Müzik Eklemek

VidLab

Android ve iPhone Instagram Videolarına Müzik Eklemek 1

Gelişmiş özelliklere sahip olan bu uygulama ile Instagram’da paylaşmak istediğiniz videolara kolayca müzik koyabilirsiniz. Videoya eklemek istediğiniz müziğin akıllı telefonunuzda kayıtlı olması lazım, araç müziği depolama biriminizden seçerek videoya ekleyebiliyor. VidLab yalnızca iOS platformunda mevcut.

İlginizi Çekebilir:  Xbox One Oyunlarını iPhone veya Android'de Oynamak

Videoshop

Android ve iPhone Instagram Videolarına Müzik Eklemek 2

2 USD karşılığında satın alınabilen Videoshop uygulamasıyla Instagram’da paylaşacağınız videolara kolayca müzik dahil edebilirsiniz. Müzik eklemenin dışında slow motion çekimler, filtre uygulama, video kesme / birleştirme gibi düzenleme işlevleri de bulunmakta.

Videoshop - Video Editör
Videoshop - Video Editör
‎Videoshop - Video Editor
‎Videoshop - Video Editor

InstaVideo

Android ve iPhone Instagram Videolarına Müzik Eklemek 3

Yalnızca iOS versiyonu bulunan InstaVideo ile videolara müzik eklemek, video / müzik kırpmak, video birleştirmek, filtre uygulamak ve elde edilen videoyu Instagram’da paylaşmak mümkün.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'da Otomatik Düşük Güç Modu Ayarı

Background Music For Video

Android ve iPhone Instagram Videolarına Müzik Eklemek 4

Yine iOS platformuna özel bir uygulama olan Background Music For Video ile video arka planına kolayca müzik eklenebiliyor. Video klibinizi Instagram veya diğer sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.